אדריכל/ית או מעצב/ת פנים זולים

שאלה קטנה

משתמש חדש
שלום,
אני מחפשת אדריכל או מעצב פנים שיוכל לעבור על תוכניות של דירה שקנינו מקבלן. הבעיה היא שבעלי לא ממש מעוניין כרגע בהוצאות נוספות אז אני מחפשת אפילו מישהו מתחיל /בלימודים שיוכל לעשות זאת חינם או תמורת סכום סמלי.. המטרה העיקרית היא לחשוב מראש על שינויים משמעותיים (הזזת קירות וכאלה) והתאמה של בית מקבלן כללי לצרכים של משפחה דתית (כיור כפול ומה עוד??)
מקווה שמכאן תצמח הישועה:rolleyes:

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תרשי לי לחלוק עלייך...
אני קניתי דירה מקבלן. השקעתי כמה אלפי שקלים אצל אדריכלית מצוינת, שהפכה את התכנית על פיה לגמרי, ותכננה לי בית מושלם (כמובן שלא יכולנו לגעת בקירות חיצוניים, חלונות, מדרגות וכאלה אבל מה שניתן היה - שינתה מהיסוד).
בעיני זה פספוס ענק. כל הכיף בלקנות דירה על הנייר, שאת יכולה להתאים אותה בדיוק לצרכייך ולצרכי משפחתך. תחשבי שוב.

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבתי לך באישי.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה א' - תעלי לכאן תוכנית, יש כאן אנשים נחמדים שמשתדלים ושמחים לעזור.
כנראה שיהיו הערות שיקדמו אתכם וישפרו במעט את התוכנית, וזה בחינם לגמרי.

אופציה ב - שילמתם כל כך הרבה כסף על כל מטר בדירתכם, תוסיפו עוד כמה אלפי שקלים למעצבת טובה ומנוסה
כדי שבאמת תנצלו ותהנו מכל מטר שעליו שילמתם במיטב כספכם.

בהצלחה רבה

שאלה קטנה

משתמש חדש
נכתב ע"י דודוס;n5093773:
אופציה א' - תעלי לכאן תוכנית, יש כאן אנשים נחמדים שמשתדלים ושמחים לעזור.
כנראה שיהיו הערות שיקדמו אתכם וישפרו במעט את התוכנית, וזה בחינם לגמרי.

אופציה ב - שילמתם כל כך הרבה כסף על כל מטר בדירתכם, תוסיפו עוד כמה אלפי שקלים למעצבת טובה ומנוסה
כדי שבאמת תנצלו ותהנו מכל מטר שעליו שילמתם במיטב כספכם.

בהצלחה רבה

מנסה את אופציה א שהצעת, פתחתי בשביל זה הודעה חדשה. מקווה באמת לקבל רעיונות ראשוניים. מקווה בעז"ה שבהמשך תהיה לנו יכולת להעזר בשירותים של איש מקצוע מנוסה, אבל לפחות בינתיים שיהיה לנו עם מה להתחיל..

א.מ עיצוב

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לדבר איתי
אשמח לעזור לך בכל שאלה
0527149216

נעמהשדה

משתמש חדש
אפשר לנסות להעלות כאן ולתייעץ עם אנשים. במקרה של בניית בית אבל, לא הייתי חוסכת דווקא בדבר כזה. בונים בית פעם אחת בחיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה