אדום ירוק!

ימד

משתמש מקצוען
דיאטה המחולקת ליום פחמימות ויום חלבונים,
ביום הפחמימות אוכלים כל הפחמימות והקטניות פסטות וכו'
ביום החלבונים אוכלים עופות ודגים ללא שמן וסוכר
עוזר מאד יורדים מהר אבל מאד קשה לשמור על זה אח"כ
אני אישית שרדתי כמעט שנתיים בדיאטה זו בקבוצה בירושלים אבל מיד כשעזבתי.....
ועוד משהו
היום אני לא מסוגלת לגעת בפרכיות אורז ופסטות
אבל בהצלחה רבה

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מכירה 2 שירדו ממנה מקסים והרגישו נפלא
אבל כמובן זה לא מספיק ללכת על כזה דבר דרך המלצות כאלה, לא?

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דיאטה נחמדה, ושווה נסיון, נסי כשבועיים שלושה ותחליטי אם מתאים לך, אני אישית ממש לא ירדתי בזה, אבל אני מכירה המון שמאוד הצליחו בשיטה הזאת.

3239

משתמש רשום
יש קבוצה בבני ברק...
פעם בשבוע 100 שח לחודש...
נשמע מאוד שווה..
תוכנית מסודרת..
שמעתי על שלוש שנמצאות שם ויורדות...

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העיקרון הוא לא לאכול באותו יום חלבונים ופחמימות, את מחליטה בכל יום מה את רוצה ולפי זה אוכלת ללא הגבלה: חלבונים, פירות וירקות, ללא טיפת שמן וסוכר, או לחלופין: פחמימות ללא הגבלה, פירות וירקות ללא טיפת שמן או סוכר, אפשר לאכול כמויות תפו"א, פסטה ועוד.
מקווה שאני זוכרת נכון, כי אני עשיתי את זה לפני כ6 שנים...

תלתלי

משתמש פעיל
נכתב ע"י 3239;1475685:
יש קבוצה בבני ברק...
פעם בשבוע 100 שח לחודש...
נשמע מאוד שווה..
תוכנית מסודרת..
שמעתי על שלוש שנמצאות שם ויורדות...

עשיתי לפני שש שנים גם כן את הדיאטה הזאת
ירדתי המון בהקפים לא כמו במשקל
אבל הייתי מאוד מאוד רזה ממה שהתחלתי את הדייטאה
כשאני מסתכלת על התמונות אני ממש מתגעגעת למראה שלי זה היה מהממם...
בהצלחה לכולם.

רבקה1234

משתמש רשום
יש הפרדה מסוימת בין חלבונים לפחמימות, אך לא מוחלטת. בכל יום אוכלים גם חלבונים וגם פחמימות, אך ביום אדום הדגש הוא על חלבונים, ובירוק - על פחמימות.
ארוחות בוקר וערב בשני הימים זהות וכוללות פחמימות וחלבונים.
ההבדל הוא בארוחת צהריים - ביום אדום אוכלים ללא הגבלה עופות, בשר, דגים וכדומה, וביום ירוק - פחמימות ללא הגבלה.
יש דגש מיוחד על ריבוי קטניות. גם פֵּרות אפשר לאכול ללא הגבלה בשני הימים.
בדיאטה הזו אפשר באמת לאכול הרבה יותר מבדיאטות אחרות, וגם יורדים בה יפה. הבעיה היא שמתרגלים לכמויות של אוכל... אני ירדתי יפה, אך אחרי תקופה קצרה עליתי בגדול (מובן שזה יכול לקרות גם אחרי דיאטות אחרות, אבל אצלי זה נגרם בעיקר בעקבות ההרגל לאכול הרבה). אבל אני מכירה אישית מישהי שמתמידה בזה שנים.

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רבקה1234;1475739:
יש הפרדה מסוימת בין חלבונים לפחמימות, אך לא מוחלטת. בכל יום אוכלים גם חלבונים וגם פחמימות, אך ביום אדום הדגש הוא על חלבונים, ובירוק - על פחמימות.
ארוחות בוקר וערב בשני הימים זהות וכוללות פחמימות וחלבונים.
ההבדל הוא בארוחת צהריים - ביום אדום אוכלים ללא הגבלה עופות, בשר, דגים וכדומה, וביום ירוק - פחמימות ללא הגבלה.
יש דגש מיוחד על ריבוי קטניות. גם פֵּרות אפשר לאכול ללא הגבלה בשני הימים.
בדיאטה הזו אפשר באמת לאכול הרבה יותר מבדיאטות אחרות, וגם יורדים בה יפה. הבעיה היא שמתרגלים לכמויות של אוכל... אני ירדתי יפה, אך אחרי תקופה קצרה עליתי בגדול (מובן שזה יכול לקרות גם אחרי דיאטות אחרות, אבל אצלי זה נגרם בעיקר בעקבות ההרגל לאכול הרבה). אבל אני מכירה אישית מישהי שמתמידה בזה שנים.

מה עם מתוקים?
יש ימים שמוקדשים רק לזה?:)

חשיבה

משתמש רשום
אני עשיתי את הדיאטה הזו לפני כ- 5 שנים.
ירדתי 12 קילו והרגשתי נפלא..
אך לא היתה שווה הרגשתי הטובה אז, כי לאחר שביום בהיר "נשבר"לי
לאכול פריכיות, אורז, פסטות וחומוס מבושל (ארבעס בלע"ז) ועוד כהנה...
עליתי את ה-12 שהורדתי + 2 מתנה..:D
בכל מקרה, שמעתי שיש כאלה שנעזרו בה ושרדו יפה, אך לדעתי כדאי לשקול...
הרבה הצלחה!!

יוני רז

משתמש רשום
שווה להתחיל בדיאטה הזו בשביל הורדת מסה גדולה בזמן קצר ואז לעבור לדיאטה מאוזנת לשמר את הירידה

טיגר

משתמש מקצוען
הדיאטה מתאימה מאוד לכאלה שרגילים לאכול הרבה.
כי ככל שאוכלים יותר פחמימות (!!) יורדים יותר.
שמעתי מכמה שעשו את הדיאטה שהרגישו שהגוף בריא, ואחת מניקה סיפרה שהחלב חזר לה בשפע ופתאום התינוק התחיל לאכול כל 4 ש'.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפי מה שאני מבין, אין כלום בשיטה הזאת מבחינה תזונתית.
הסיבה לפיה ניתן לרדת במשקל היא נטו בגלל תחושת ההגבלה, המשולבת עם ההתעסקות בבחירת סוג המזון, אשר גורמת למי שאוכל לחשוב פעמיים לפני שהוא מכניס משהו לפה.
אתם יכולים להחליט שביום ראשון אוכלים רק מוצרים של אוסם, שני של סנפרוסט, שלישי בטר אנד דיפרנט, רביעי סוגת, וחמישי שטראוס.
תאמינו לי שתרדו מהר יותר במשקל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה