עזרה אברך בן 24 שיש לו בעיות קריאה

05 תקשורת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
א. שאפו על האומץ שלו.
ב. מומלץ ללכץ לאבחון דידקטי, יש המון מכונים ,רובים לילדים, לשאול אותם ספציפי על מבוגרים.
הייתי מאוד ממליץ על פוירשטיין, שיטה עצומה שמאתרת לקויי למידה ומשפרת למידה במאות אחוזים, גם ל'נורמלים' כביכול.
ספוילר, לענ"ד השיטה הזאת היא הCBT הבא, הולכת להתפוצץ בענק, היא לא דומה לCBT כי היא לא רגשית אלא שכלית,
אבל אחוזי ההצלחה הגבוהים שלה פשוט מידבקים, בקרב אנשי חינוך ומאבחנים למיניהם

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממליצה ממש!!!!!!!!!!
על רבקי ויסמן, מומחית ומצליחה המון שנים עם ילדים ומבוגרים.
מקדמת מהר ומקצועי.
ב"ב

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איזה סוג של בעיות?

• תודה
Reactions: A F

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
אגב אני מכיר בחורים לצערי עם בעיות קריאה קשות, אבל להורים אין כסף לשלם
ולא מן הנמנע שבגיל 24 הם יאלצו ללכת לבד למכון קריאה...

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה בד"כ בחורים\ות מוכשרים\ות מאד!
שהצליחו לתמרן ולהצליח אולי לא במקום הראשון, אבל הזיכרון, והידיעות בע"פ כיסו....
חשוב מאד מאד לתפוס בזמן, כי מאוחר זה קשה מאד עד כמעט בלתי אפשרי בלי כח רצון מטורף.

• תודה
Reactions: A F

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני שאלתי במה הבעיה מתמקדת
כי אני יודעת על כמה וכמה מקרים שבגיל הזה בערך ואפילו קצת יותר
לאחר שנים של מאבקים בקריאה
התברר כבעית מיקוד ראיה
מקפיץ לשמוע עוד דעות עדיף לא מה שחושבים אלא מכירים

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממליצה לפנות לאבי פארטנאי.

מומחה באיתור בעיות בקריאה, וכן כל מה שקשור לתפקודי ראיה.

אצלינו הוא היה הצלה אצל בחור בן 16, שעבר מלא סוגים של אבחונים וטיפולים במהלך השנים, והוא היחיד שהביא לאבחון מדויק, ותוצאות מעולות ברוך השם

פרפרזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ברנשטיין.
אלופי העולם!

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ששונית

משתמש מקצוען
ד"ר רוברט לדרמן
עוזר משהו מדהים.
ראיתי אצלו גם אנשים מבוגרים שפתאום התחילו ליהנות מקריאה

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש אחת בבית שמש
עובדת בשיטה מיוחדת
0548589863

D

Deleted member 76765

אורח
אני שאלתי במה הבעיה מתמקדת
כי אני יודעת על כמה וכמה מקרים שבגיל הזה בערך ואפילו קצת יותר
לאחר שנים של מאבקים בקריאה
התברר כבעית מיקוד ראיה
קרוב משפחה שלי בן 30,
שקשה לו הקריאה וגם היה בעיית מיקוד,
[יש לציין שמדובר על אברך ליגה
בהתמדה וגם בהשקעה,
כישרוני ומוצלח,
וממש בכל תחום מהטובים בכולל.]

A F

משתמש מקצוען
אני הייתי קונה לו (או לוקח בהשאלה) ספר "המסורת" או משהו בסגנון לילדים שמתחילים קריאה ושילמד לפי הסדר א' ב' ויתקדם.... אם הוא בחור "נורמלי" למה הוא צריך מכונים למיניהם?! אני מאמין שהוא בחור מוכשר ותוך שבוע הוא ידע לקרא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה