זה לא משנה את מי אתם רוצים להפתיע, לשמחונים יש את המארז המתאים!
שמחונים מציגה: מארזים אלגנטיים ויוקרתיים
שנועדו לעשות חם בלב, טעים בפה וטוב בנשמה.


2מארז להודות ולהלל.jpg

אחד מהטרנדים הלוהטים של התקופה האחרונה הם מארזי המתנה. הריחוק החברתי שנכפה עלינו, הסגרים החוזרים ונשנים, החשש והמגבלות, פגעו באופן טבעי ביכולת לחגוג יחד. תאריכים וציוני דרך כמו חגים, הגעה לגיל מצוות, אירוסין, ימי הולדת, סיום מסכת, מתנת הערכה ועוד, שהובילו בימים כתיקונם לארוחה משפחתית, אם לא אירוע באולם, הצטמצמו לחגיגה אינטימית בחיק המשפחה הגרעינית הקרובה.

אבל הלב, הוא רוצה יותר. הוא רוצה לשמוח עם השני באמת. הוא רוצה להיות שם. הוא רוצה לחבק, ואם אי אפשר פיזית, אז לפחות מרחוק. ולמשבצת הזו בדיוק נכנסים מארזי המתנה של "שמחונים".

simchonim-5467.jpg

"שמחונים", חברת המזכרות לאירועים המובילה במגזר הדתי והחרדי משיקה בימים אלו מארזי מתנה מרהיבים, בעיצוב ומוקפד וגימור מושלם. הייחודיות שלהם נובעת מהשילוב של מתנה יהודית יוקרתית, כמו סידור או תהילים מעוצב, ברכונים ומקבצי תפילות בכריכת עור או דמוי עור, עם חריטת שמו של מקבל המתנה, לצד שי קולינרי איכותי: מקרוני פטיסרי נימוחים, מיני דונאטס, ליקר משובח או שוקולד פרימיום.
מתוך הבנת חשיבות הנראות והאסטתיקה, המארזים מעוצבים לעילא. הם ארוזים בתוך קופסת קרטון משובחת ועטופים ברצועה קשורה בסרט. פנים המארז מרופד בנייר משי המותאם לצבעים של המתנה המעוצבת, והכל כדי לספק חווית אנבוקסינג מרגשת למקבל המארז, חוויה אחרת ושונה משאר המארזים, המורכבת מהחיבור של הפנים המרגש עם החוץ המרשים, המתמזגים יחד בהרמוניה מושלמת.

עלויות המארז נעות בין 65 ש"ח ל- 229 ש"ח
הם ניתנים לרכישה באתר החברה: https://bit.ly/3337gm4

simchonim-5415 (Medium).jpg