"... תנא דבי ר' ישמעאל גלגל הוא שחוזר בעולם" (שבת קנא עב)

זה קורה פעם בשבע וחצי שנים, והנה, בז' בטבת סופסוף הוא מגיע: סיום הש"ס. המחזור ה13. תודו שזה מרגש, לפעמים קשה לתפוס את זה. אבל בעוד שבוע וחצי מהיום, יסיימו רבבות מעם ישראל בעולם כולו, את הש"ס – שישה סדרי משנה! – 2,711 דפים!!! ואוו!

מסע ארוך ומפרך, אבל שווה! שבע שנים של עמידה במשימה, יום יום תמידים כהלכתם. ואנחנו כאן כדי לקבל אתכם עמלי התורה, אותם שעמדו על משמרתם, האלה שלא רק חולמים, פשוט מבצעים. קובעי העיתים מכל שכבות העם, מגדול ועד קטן, כולנו כאן כדי לברך אתכם ולחזק את ידיכם.

כמה שהסוף מרגש ומטלטל, יש לסוף אח קרוב ואהוב והוא: להתחיל מהתחלה!

הבאזזז ההיסטרי שמנצנץ בימים האלו יכול לשמש כזריקת עידוד מרעננת לרבים שתוהים, מסתפקים, אצליח? ופשוט להגשים להם חלום!

ומי כאן אם לא אנחנו?

אז בזמן שכולם חוגגים סיום, אנחנו נחגוג התחלה נוספת, חדשה. בברכות וקריאות עידוד לכל המצטרפים החדשים, וגם דחיפה קלה למי שצריך.

לכבוד המאורע המרגש הזה פתחנו אתגר שיתופי-מנהלי למשך השבוע וחצי הקרובים, במטרה לעודד מצטרפים אל מחזור הלימוד הבא.

באתגר נגייס את הכישרונות הגדולים המשוטטים פה, בפורומים המקצועיים השונים: פורום מעצבים גרפיים, פורום איור, פרסום, סאונד, וידאו ואפילו קהילת המפתחים.

יחד נקרא ונעודד להצטרף למעגל לומדי ומסיימי הש"ס. לקבל את המצטרפים החדשים, שבעוד שבע שנים יעמדו גם הם נרגשים מול הדף האחרון ויכריזו בקול רועד:

-- הדרן עלך תלמוד בבלי! --
2000_5dbe0e67c8841.jpg
קחו השראה. עיצוב מאת @יואב ברק


***

מעצבים? מאיירים? קופירייטרים ונוטפי קריאייטיב? אנשי סאונד ווידאו? מתכנתים ומעצבי ux-ui? בואו לקחת חלק: עצבו כרזה מושכת עין, תפתיעו עם איור, תתיזו עלינו סלוגן מנצח. חברו ג'ינגל קליט, ערכו וידאו מושקע, או הצטרפו לצוות הדיזיין ספרינט הדיגיטלי. צרו כל מה שעולה על דעתכם המתקשר בסופו של יום עם מטרת האתגר: עידוד מצטרפים למעגל מסיימי הש"ס

השתמשו בכלים מקצועיים והכניסו המון יצירתיות והתלהבות. תוכלו לשת"פ עם מקצוענים מהפורומים המשתתפים באתגר.

מחכים ליצירות שלכם, בפורומים המקצועיים:

בפורום פמ"ג


בפורום פרסום

בפורום עריכת וידאו

בפורום מפתחי ובוני אתרים (בדיזיין ספרינט דיגיטלי מיוחד!)

בפורום ציור
***

האתגר ינעל בז' בטבת והשיפוט יערך למחרת, בח' בטבת. בדיוק כשמתחילים במחזור לימוד חדש. מתכננים לכם הפתעות עם שופטים מקצועיים, שיפוט מעניין וגם פרסים לזוכים. משהו שיזכיר תמיד: זה לא 'עוד אתגר', זו היכולת שלנו להשפיע לשבע השנים הבאות.

אז - פשוט תפתיעו.