שיתוף בתהליך שיתוף תהליך עבודה. של ציור פוטוריאליזם חמוד. של ילד וסוס פוני

דוד לוסטיג

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
כאן אני השתף את התהליך עבודה שלי של ציור פוטוריאליזם בעפרונות צבעוניים. של ילד חמוד מלטף סוס פוני
(אני מעדכן מראש שהציור אמור לקחת הרבה זמן. כי אני עושה אותו רק מדי פעם כמה שעות )
תוכלו לצפות בתהליכי העבודות שלי בערוץ ב https://www.youtube.com/channel/UCzCV6f_1f2GcyDTZLGPxPag
או בתיק העבודות שלי ב https://www.behance.net/0b5522fdDavidLustig
התמונה המקורית (כמובן באישור ) מאת הצלמת ילדים "איוונה פודלסינסקה" אתר

התחלתי בשרטוט וצביעת בסיס בצבעי מים. זה נוח לאח"כ שיש צבע בסיס שאני בונה עליו את הציור
331f79f2-eb0b-4798-86fe-4f5f0d4f030b.jpg

והמשכתי לצביעה בפאן פסטל. את הרקע המטושטש שמאחורי הילד (לא להיבהל מהצבעים של הסוס אח"כ הכל יסתדר;))
caf51589-7e6d-4554-83bb-1a7581f3d6f4.jpg

ועכשיו אפשר להתחיל את הציור האמיתי:D...

נערך לאחרונה ב:

דוד לוסטיג

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עשיתי את הפנים של הילד. (מה אתם אומרים עליו יצא טוב? יצא חמוד? )
קצת נתקלתי בבעיות של ריבוי שכבות של העיפרון. בגלל תכנון לא מספיק טוב. שגרמו קצת חספוס בפנים ובשער שלו.
אני מקווה אולי לרסס על הפנים שלו מקבע. ואז לנסות לעשות שכבה נוספת של עיפרון. שתחליק לו את הפנים ותתן מראה טוב יותר לשער. אני מקווה שזה יעבוד
IMG_6228.JPG

נערך לאחרונה ב:

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עשיתי את הפנים של הילד. (מה אתם אומרים עליו יצא טוב? יצא חמוד? )
קצת נתקלתי בבעיות של ריבוי שכבות של העיפרון. בגלל תכנון לא מספיק טוב. שגרמו קצת חספוס בפנים ובשער שלו.
אני מקווה אולי לרסס על הפנים שלו מקבע. ואז לנסות לעשות שכבה נוספת של עיפרון. שתחליק לו את הפנים ותתן מראה טוב יותר לשער. אני מקווה שזה יעבודצפה בקובץ המצורף 1645730
וואואו.
רמה מטורפת.
ציור מדהים
מחכים לראות את הסוף

פיציקטו

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
טכניקה מיוחדת ותוצאה מושלמת. לא רואים שום בעיה.
על איזה נייר אתם מציירים?
אפשר להרחיב על השימוש בpanpastel?

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואוו מטורףףף
נשמח לטיפים, איך מגיעים לרמה כזאת (התיק עבודות- וואווו!!)

דוד לוסטיג

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
טכניקה מיוחדת ותוצאה מושלמת. לא רואים שום בעיה.
על איזה נייר אתם מציירים?
אפשר להרחיב על השימוש בpanpastel?
אני מצייר על נייר Stonehenge למדיה יבשה. יש עוד נייות לעפרונות צבעוניים מקצועיים. אבל זה גם מאוד טוב לפן פסטל,
אפשר לקנות באמזון בhttps://www.amazon.com/gp/product/B0025TX14Q/ref=ox_sc_saved_image_5?smid=A2XZ7JICGUQ1CX&th=1
פן פסטל זה כמין אבקה דחוסה לגוש אחד שע"י סכיני ספוג מתאימים ניתן למרוח את האבקה ע"ג הנייר ולהוסיף שכבות לצבעים שונים. או שאפשר לערבב שכבות צבע על נייר אחר ואז למרוח על הציור עצמו. כמו בצבעי שמן. מים. וכדומה
הפן פסטל ממש מתאים לרקעים או לקטעים מטושטשים. שמים וכדו'
עוד שאלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה