דרוש מידע שואב שוטף דרימי

תהלה פינקל

משתמש חדש
יש לי מכשיר Dreame H12 Core לא מצליחה לשחרר את המברשת בשביל לנקות אותה.
בתמיכה של Dreame לא ידעו לעזור לי, ניסיתי את כל הדרכים המוצעות בסרטונים ביוטיוב ועדיין לא מצליחה.
זה מקבל ריח רע ולא מצליחה לנקות את זה.
משהיא אולי יודעת איך משחררים את המברשת?

יש לי מכשיר Dreame H12 Core לא מצליחה לשחרר את המברשת בשביל לנקות אותה.
בתמיכה של Dreame לא ידעו לעזור לי, ניסיתי את כל הדרכים המוצעות בסרטונים ביוטיוב ועדיין לא מצליחה.
זה מקבל ריח רע ולא מצליחה לנקות את זה.
משהיא אולי יודעת איך משחררים את המברשת?
יש כזה תופסן אדום
תזיזו אותו ופשוט תשחררי
ככה אני עשיתי

רותי תותי

משתמש צעיר
יודעת להגיד לי איזה הבדלים יש בינהם?
לי יש דרימי וממש מרוצה.
אבל חברה מתלבטת בין הדרימי לטינקו. ואני לא יודעת להסביר מה ההבדלים בינהם
אני מכירה רק את הטינקו....
אבל נשמע פה מכל מי שקנה דרימי שאפס תקלות ומנקה חזק ממש (תקנו אותי אם אני טועה)
הטינקו מהמם עושה את העבודה אבל סגור מצד אחד וקצת עדין לטעמי:oops:

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לכי על הדרימי הרבה מרוצות כאן!

5699

משתמש פעיל
לאלי אין אחריות .לכן גם אני השתכנעתי לקנות בארץ על כל תקלה שלא יהיה.
בשרגא אור קניתי אתמול ב1790 הטינקו 12h pro. acá כמו הדואל רק בלי החלקים של השואב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה