בקשה רוצה ללמוד בינה מלאכותית

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני רוצה ללמוד אבטחת מידע/בינה מלאכותית .
יש לכם אולי מידע על לימודים כאלה?
מקום לימודי טוב מבחינה דתית, כמה זמן הלימודים נמשכים,עלות וכו'
כל מי שיכול לייעץ אשמח שיענה פה.
תודה:)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
איפה מוצאים את הקישור?
אני צריכה לאשר לפרסם את היצירה?
כפתור פרסום היצירה נועד עבור הצגתה בעמוד הפרופיל שלכם באתר ועמוד היצירות האחרונות

אפשר לשתף את הקישור גם בלי לפרסם את היצירה בפרופיל -
אפשרות א - כשאתם נמצאים בעמוד של היצירה, להעתיק את הקישור משורת הכתובת בדפדפן
אפשרות ב- לחצו על כפתור השיתוף ולאר מכן בחרו באפשרות של העתקת הקישור
1704831559125.png

1704831582550.png

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

בעצם ראיתי שמה שדיברתי היה על לאונרדו, ניסיתי בשני האתרים
אבל גם בזה יש מה לראות...
בגלל שזה ממש ניסיון ראשוני ליצור לא דייקתי בפעם הראשונה ורק אחרי שראיתי את התוצאה ניסיתי יותר לדייק. אבל לא הצלחתי לשפר לכיוון שרציתי אז התייאשתי

תודה רבה על הנכונות לעזור!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

בעצם ראיתי שמה שדיברתי היה על לאונרדו, ניסיתי בשני האתרים
אבל גם בזה יש מה לראות...
בגלל שזה ממש ניסיון ראשוני ליצור לא דייקתי בפעם הראשונה ורק אחרי שראיתי את התוצאה ניסיתי יותר לדייק. אבל לא הצלחתי לשפר לכיוון שרציתי אז התייאשתי

תודה רבה על הנכונות לעזור!
יש כאן אתגר משמעותי

הבעיה הראשונה (והשולית) נמצאת בתרגום של translate ל-מדרכה 'sidewalk', ניסיתי את 'street pavement' (מדרכת הרחוב)

הבעיה השנייה והעיקרית נעוצה בכך שההנחיה מערבת 2 דמויות, מאחורי הקלעים הבינה המלאכותית לוקחת את ההנחיה ומעבדת אותה כמו שלמדנו בשיעורי דקדוק: נושא, רקע, צבעים, סגנון ציור וכדו'
זה גורם לכך שנקבל לפעמים שילוב לא רצוי בין תחילת ההנחיה לסופה כמו ביצירה הזו -
או במה שיצרתי -
1704833644651.png

ההנחיה: A cat sits on the street pavement near a tree trunk, looking up. A black crow sits among the branches. Children's story, watercolor style

גם ביצירה הבאה קיבלתי חתול עם כנפי עורב, אבל יש כאן בסיס שמאפשר ליצור מסכה על התמונה הקיימת ולתקן רק את החלקים הבעייתיים -
1704833886718.png

ההנחייה: A cat sits on the street pavement near a tree trunk, looking up. A black crow sits among the branches. Children's story, watercolor styleA black crow sits among the branches of a tree. A cat sits down on the street sidewalk by the tree trunk, looking up. Children's story, watercolor style

הניסיון לחנך את הבינה ולתקן את התמונה (באמצעות מסיכה) הניב בין היתר את התוצאה הבאה...
1704835091491.jpeg

לסיכום - במקרה הזה אפשר לעבוד עם הבינה שוב ושוב עם מסיכות ולתקן בכל פעם איזור אחר (בלאונרדו זה אפשרי באמצעות האפשרות שנקראת 'קנבס'), או לחזור לפוטושופ (כן...) ולתקן ידנית (או עם בינה מלאכותית)
או להמתין לגרסאות הבאות של stable difusion שיהיו אולי יותר חכמות.

במקרה הזה מסתבר של-dall E 3 או למידג'רני תהיינה תוצאות טובות יותר עבור הפרומפטים האלו

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הניסיון לחנך את הבינה ולתקן את התמונה (באמצעות מסיכה) הניב בין היתר את התוצאה הבאה...
תוצאה נחמדה מאד! באמת מתקרב למה שרציתי ליצור.
קצת עבר לסגנון אחר ורציתי רצף תמונות אחיד (לסיפור אחד)
למדתי מהתהליך המפורט. תודה רבה!

מעניין למה זה עדיין מורכב כל כך. נראה שבשיחות הבינה המלאכותית במצב יותר טוב

גם לגבי זווית הצילום הרצויה - בלאונרדו הצלחתי רק כשהעליתי תמונה בזוית דומה. להנחיה מילולית לא התייחס בכלל.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
גם לגבי זווית הצילום הרצויה - בלאונרדו הצלחתי רק כשהעליתי תמונה בזוית דומה. להנחיה מילולית לא התייחס בכלל.
גם ב-night cafe יש אפשרות דומה -
להעלות תמונת מקור ולהשתמש בה כתמונת בסיס,
אח"כ לעבור למצב 'מותאם' ולבחור באפשרות 'ControlNet'
ואז לבחור בין 'edge to image' שיוצר תמונה על בסיס קווי המתאר של התמונה הקודמת
או 'depth to image' שיוצר תמונה על בסיס עומק השדה של התמונה הקודמת
אבל האפשרות הזו פי שתיים קרדיטים

רוז גרין

משתמש רשום
אני לא יודעת עם ממש מקצוע
אבל אני עושה את זה מהצד
הבעיה שלי שאין לי מושג ממש איך מתמחרים ובינתיים אני די מזגזגת
אני לא גרפיקאית במקביל מה שאומר שממש אין לי מושגים..

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...