שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

שירונת

משתמש מקצוען

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עשיתי הזמנה ב300 בלי שום קפון זה ניהיה אתר לא שווה בכלל אני עברתי לטאמו שם יש מלא קופנים העיניין שהיתי צריכה משהו ספציפי שיש רק בשיין אבל אני לא יזמין משם שוב בתקופה הקרובה יוצא יותר יקר

שירונת

משתמש מקצוען
עשיתי הזמנה ב300 בלי שום קפון זה ניהיה אתר לא שווה בכלל אני עברתי לטאמו שם יש מלא קופנים העיניין שהיתי צריכה משהו ספציפי שיש רק בשיין אבל אני לא יזמין משם שוב בתקופה הקרובה יוצא יותר יקר
מוזר, הזמנתי לאחרונה פעמיים והיה לי בחשבון קופון של 20%/25%, תלוי בסכום הקניה.
עכשיו ניסיתי להכנס לסל בשביל הבדיקה, בהזמנה של 300 ש"ח הוא נתן לי קופון של 20%
jutfp
לא יודעת אם זה קופון אישי או שיעבוד גם לאחרים. אשמח אם תנסי ותעדכני אם עובד לך. (אם כן את יכולה לבטל את ההזמנה הקודמת ולהזמין מחדש).

לאנגער

משתמש מקצוען
מתוך אתר כל רגע
הרשויות בקוריאה דיווחו כי מצאו רמות חריגות של חומרים כימיים במוצרים שנמכרו באתר הקניות Shein • הבדיקה מצאה רמות גבוהות פי 428 מהתקינה המותקנת של החומרים המסוכנים בנעליים לילדים • שיין: מתייחסים ברצינות רבה לבטיחות המוצרים

הכל טוב !!

משתמש פעיל
מתוך אתר כל רגע
הרשויות בקוריאה דיווחו כי מצאו רמות חריגות של חומרים כימיים במוצרים שנמכרו באתר הקניות Shein • הבדיקה מצאה רמות גבוהות פי 428 מהתקינה המותקנת של החומרים המסוכנים בנעליים לילדים • שיין: מתייחסים ברצינות ר
זול שווה זול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה