קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

1Sara1

משתמש רשום
D I G I T A L
אני עם נסיון ועובדת. סיימתי תעודת מהט לפני 7 שנים.
מקבלת משכורת קלאסית לנסיון שלי.
מאוד קורץ לי להתקבל לחברה גדולה כמו מיקרוספט apple וכו.
האם יש קבוצות של למידה גם לנשים עם נסיון ועזרה בהשמה? יש תוכניות גם לבעלות נסיון?
מרגיש לי קצת הזוי שלי אין סיכוי להתקבל לחברות האלה כשבחורות עם פחות ידע משלי יש אפשרות.. מענין לדעת..
יש לך בהחלט סיכוי,
לפנות לקמא טק זה כבר צעד מעולה ראשון.
בנוסף, יש את קהילת Wonder לנשים חרדיות שממש עוזרת.
יש בקבוצת ווצאפ הרבה נשים מחברות הייטק בחזית התעשיה / נשים שעשו מעבר מלואו טק להייטק שעושות הכל כדי לעזור.
ממליצה לך להצטרף לקבוצת ווצאפ שם כבר ידריכו אותך מה כדאי לך לעשות.
נראה לי יש להם גם תוכנית מנטורינג בקרוב, ממליצה לך לשאול אותם על זה.

נ

בתחצ זה שעתיים, וזה מינימום- זה אומר שזה יכול לקחת הרבה יותר...
אם חשבתי להגיד לך שתתחילי ומקסימום כשיבואו הילדים תעברי אז אחרי שראיתי את המרחק..
לדעתי לא הגיוני.
אבל מה זה תלוי גם בך איך את עם נסיעות, אם זה יהיה בתחצ או ברכב/מונית, ואם התחום הזה בכלל מושך אותך
כן אבל לפי מה שבדקתי אז יש רכבת ישירה מלוד לבאר שבע ב43 דקות ללא תחנות ביינים. זה משמעותי לא?(אני גרה במ"ע קרוב יחסית) אני מכירה כאלה שעובדות במרכז -כפר סבא לדוגמא והפקקים והאוטובוסים לוקחים לא פחות משעתיים...אז אולי זה שזה רכבת+ נסיעה של 20 דקות מבאר שבע אז זה הרבה אבל לפחות זמן קבוע פחות או יותר? האם באמת ההפרש משמעותי? אשמח לשמוע כל תגובה בנושא

רחל305

משתמש פעיל
יש לך בהחלט סיכוי,
לפנות לקמא טק זה כבר צעד מעולה ראשון.
בנוסף, יש את קהילת Wonder לנשים חרדיות שממש עוזרת.
יש בקבוצת ווצאפ הרבה נשים מחברות הייטק בחזית התעשיה / נשים שעשו מעבר מלואו טק להייטק שעושות הכל כדי לעזור.
ממליצה לך להצטרף לקבוצת ווצאפ שם כבר ידריכו אותך מה כדאי לך לעשות.
נראה לי יש להם גם תוכנית מנטורינג בקרוב, ממליצה לך לשאול אותם על זה.
איך ניתן לפנות לקמא טק ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה