מידע שימושי פשוט גיבורים---

אחרי כל המתרגשים, באמת,
גם לי מפריע התמונות מהפגנות שוליים שלא מייצגים את הרוב.
זה מעורר אנטיגוניזם, גם אם המסר כולו יפה ומיוחד.
כמו"כ הפריע לי האיכות הלא מי יודע מה של הסרטונים. אולי רק אצלי, אולי במקור זה יותר טוב.
כמו"כ לדעתי אפקט השלג המלווה את הסרטון לכל אורכו מיותר. זה גימיק נחמד לשניות מספר לא ללוות את כל הסרטון.
כמובן שנקודות הביקורת אינן מפחיתות מהיופי של הסך הכל.
בהצלחה

מאלא לאה

משתמש חדש
מתי תבינו שהדרך הכי מובחרת להחדיר מסרים הוא דרך הדלת האחורית, כך זה עוקף את "מנגנוני הביקורת הטבעיים" ומשדר ישיר ל"תת מודע". ולענייננו צריך קודם לדעת מי באמת עומד מאחורי הסרטון המרגש הזה באמת. וד"ל.

הידעתם? שחברת קוקה קולה שילמה מאות אלפי דולרים רק כדי שבאחד מסדרות הסרטים הנחשבים ביותר [ארי פוטר נדמה לי] יראו תו"כ צילום השחקנים במסעדה או ברחוב, איך שאדם שלישי שממש במקרה עובר שם מחזיק בידו פחית קוקה קולה.

חרדי באמת

משתמש צעיר
@מאיר עיני חכמים
@מאלא לאה
לפני שאני עונה לכם
(ויש לי הרבה מה)
רק תשימו לב ל מי ההפגנות...
היו שם קצת של שמאלנים- שלא מאמינים בתורה ובלומדיה, וזאת היתה הדרך שלהם (ושלנו)להביע זאת
וכל השאר היה של עצרת המליון- שאין חרדי אחד שלא השתתף בה!!!!!!!!!!!!1
לא קשור לשום זרם!
וחוצמזה שתשימו לב מה כתוב להם על השלטים...
אם עדיין יש משו מפריע אשמח לשמוע
ובנוסף,@מאלא לאה לא ממש הבנתי מה רצית לומר בהודעה האחרונה
ועוד משהו- אשמח שתגיבו בצורה יפה ומכבדת שלא ינעלו את האשכול

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
-בסיעתא דשמיא-
אתם,
שלעולם לא נגמר לכם הכח
לשמור, לעמוד, להגן,
ללחום עם אש ורוח.
תפילותנו יצטרפו לזכויותכם,
שמקיימים עולם בגלות,
מעריכים , יודעים שאשריכם,
כי טוהר ובחירה- זו גדלות.
אפשר להפיץ בשמחה.
השיר

הקליפ
מילים
cleardot.gif
איזה יפה!!
מרגש!!
אגב, הלחן מוכר לי :unsure:
זה משיר אחר ? על המלחמה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה