עזרה פועלים מציעים בגידטל 10 אלף ל60 חודשים בפריים בלבד. שווה?

אנוניnי

משתמש פעיל
כמובן למי שצריך כסף לפריסה גדולה.
בעיקרון זה הלוואה מתשלמת, לא?
* זה הלוואה לזמן מוגבל ועד 5000 איש

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
איפה זה מופיע?

למה מה קרה?

משתמש פעיל
סליחה, אבל זה נשמע לי הזיה בסה"כ על סכום כזה קטן תשלמו 30% ריבית...
1707384212486.png

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
צפה בקובץ המצורף 1571654
א"א לחשב את זה ככה.
כמו שבמשכנתאות, לא תאמר שמשלמים על סכום של מיליון בין 50% ל100% ריבית בסוף התקופה..

מחשבים תמיד שנתית בלבד!
תחשוב שכל שנה ההלוואה נלקחת מחדש בקרן שנותרה, וריבית של 6% כיום, לא נחשב יקר בכלל!

אגב, בהעברת פעילות ומשכורת לבנק אחר - לאומי למשל, תוכלו לקבל גם עד 30 ו40 אש"ח ללא ריבית כלל.

אנוניnי

משתמש פעיל
הריבית היא פחות מ1500 ש"ח.

א"א לחשב את זה ככה.
כמו שבמשכנתאות, לא תאמר שמשלמים על סכום של מיליון בין 50% ל100% ריבית בסוף התקופה..

מחשבים תמיד שנתית בלבד!
תחשוב שכל שנה ההלוואה נלקחת מחדש בקרן שנותרה, וריבית של 6% כיום, לא נחשב יקר בכלל!

אגב, בהעברת פעילות ומשכורת לבנק אחר - לאומי למשל, תוכלו לקבל גם עד 30 ו40 אש"ח ללא ריבית כלל.
אפשר לקבל השאלה לאיזה פריסה.
בדרך כלל זה לא ליותר מ24 תשלומים. בוודאי לא 60

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה