עזרה מהמומחים .אחוזי מימון לשיפוץ/ לכל מטרה בדירה חדשה מהניילונים , _(דירה יחידה)

שלום ותודה גדולה לעונים .יש לי דירת מחיר למשתכן שממושכנת ב1,300,000 לבנק הבנלאומי. שווי שוק 3,500,000 הערכה זהירה

רוצה לקחת עליה משכנתא לשיפוץ... בסכום מקסימלי כמה אוכל לקבל באחוזים ? והאם אני כבול אצלם בשל המשכנתא .כך שהריביות יהיו
גבוהות בייחס למשכנתא לשיפוץ.? וגם בשל הצעות גבוהות מבנקים אחרים /חוץ בנקאי בשל משכון מדרגה שניה

מה הפתרון האידיאלי בשבילי לדעתכם ??

ראובן 23

משתמש מקצוען
שלום ותודה גדולה לעונים .יש לי דירת מחיר למשתכן שממושכנת ב1,300,000 לבנק הבנלאומי. שווי שוק 3,500,000 הערכה זהירה

רוצה לקחת עליה משכנתא לשיפוץ... בסכום מקסימלי כמה אוכל לקבל באחוזים ? והאם אני כבול אצלם בשל המשכנתא .כך שהריביות יהיו
גבוהות בייחס למשכנתא לשיפוץ.? וגם בשל הצעות גבוהות מבנקים אחרים /חוץ בנקאי בשל משכון מדרגה שניה

מה הפתרון האידיאלי בשבילי לדעתכם ??
אתה מעוניין לשפץ בפועל?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איזה סכומים אתה רוצה להשיג

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
כמליון ש"ח נוסף על המשכנתא של מליון שלוש מאות
טוב,
נגיד את זה בכנות אבל גם בצורה ברורה..
זו עסקה מורכב מאד!
ראשית - אתה מדבר על אחוזי מימון גבוהים.
בעיקר בגלל:
שנית - במחיר למשתכן במקרים רבים מורידים מראש את הקנס של ה450,000 ₪, ורק אח"כ מחשבים אחוזי מימון (תלוי בנק ומקרה).
שלישית - "שיפוצים" (ללא היתרי הרחבה) בכזה סכום זה חתיכת ארוע קשוח.. (מניסיון). זה לא לגמריי ארוע "שיפוצים" קלאסי.. !! זה בדרך כלל ישר לוועדות מיוחדות לחיתום, ודרישה באמצע לקבלות/שמאי, והשמאים על פי רוב מוחלט לא יאשרו כזה סכום על דירה קלאסית.. קשוחח !!
רביעית - לקינוח אתה מדבר עוד על הצעה מדרגה שניה, שגם ככה מוגבלת ברוב הבנקים ב60% לפחות.. ובחוץ בנקאי 70%
(חוץ מחברת וויצ'ק של 85%, שצריך יועץ שם, והם מאד יקרים, ולא נותנים במשתכן).
חוץ בנקאי - רובם ככולם לא נותנים במשתכן!
בקיצור, ממליץ באמת במקרה כזה לגשת לעסקה, רק אם אתה יודע לנהל אותה/קשרים מספיק חזקים בבנק, או לחילופין לקחת יועץ מומחה לזה (לא כולם אוהבים לקחת עסקה כזאת, ובצדק).
בהצלחה,
ושבת שלום!

תודה רבה על התגובה .
אין לי קנס, יכול למכור מיד בטופס 4 (עברו 7 שנים מיום ההגרלה בדיוק בטופס 4)
מדובר על דירת 5 חדרים 127 מטר ,אתה חושב שעדיין הסכום מאד גבוה? במידה ומאשרים סביב ה5 % זה מופרך ?

ראובן 23

משתמש מקצוען
תודה רבה על התגובה .
מדובר על דירת 5 חדרים 127 מטר ,אתה חושב שעדיין הסכום מאד גבוה? במידה ומאשרים סביב ה5 % זה מופרך ?
אם אין קנס מבחינת יחס מימון זה הרבה יותר קל.
מצד לאשר כזה סכום לשיפוץ מורכב וכן מצד לשחרר כזה דבר בלי שמאי בשחרורים.
כמה מטרים הדירה?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
תודה רבה על התגובה .
כן.
1,000,000 ₪ שיפוץ לדירה כזו, נחשב קשוח!
גם בגלל הסכום למ"ר, וגם בגלל הסכום עצמו!!
מניסיון פשוט (ניסיונות מוצלחים ב"ה, אבל רוויי למידה.. ;)

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
תודה רבה על התגובה .
אגב, אם אתה אחרי תקופת הקנס, אז חברות חוץ בנקאיות בהחלט במשחק. אך יקרות מאד.
בל נשכח שאין פועלים כרגע והמחיר הכפיל את עצמו . נראה לי טענה חזקה .זאת המציאות כרגע.
נכון.
ועדיין, יש איזשהו יחס שהגיוני לשפץ בו דירה שיפוץ פנים.
זה גם מצד השמאי, וגם הבנק.
יש לי עכשיו מקרה שהייתי צריך לריב עם שמאי שנחשב מפרגן מאד, על דירה של 145 מ"ר, כדי להגיע לסכום הזה!
עכשיו, ממש בשבוע האחרון.
וגם אז, זה תיק שעולה לוועדת חיתום בבנק.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה