חידה ממלכה במבחן - חידונים

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשר מזכיר למשרתו ש" לא הכנסתי לפי מתוקים כבר כמה שבועות" מהללאל
נכון
דבר או שאמכור אותך ללודים (לאלרון)
גם סב סבך אלפר הגדול היה מלקט חיצים במעופם כמו שאביקא בן גברתי היה קולט אבני בליסטרא בירושלים? (בערך...)
ללכת בדרכיו של פילאק וניליאן (תגובה לפאר)
בינתיים אניח לך להנות מהספק שאיננו קיים (לפילאק)
תודה, מחכה לעוד..
(פשוט אני רוצה משפטים לשאלה מסוימת שאני עושה בחידון..)
@שרהלה שרהלה @המלמד מבני ברק @טאבו איפה אתם?
יש עוד המון, אין לי כח לתייג...
והנה חידון שהכנתי
תהנו!
חידון טוב, קיבלתי 85
רק 2 טעיות...

התאומה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שלוואן לאלרון :
. "דע לך, שאם היינו באלקן ,הייתי מארגן לך מחר שלוש או ארבע מלקות הגונות, התנהגת בנבזות"
. "... שלא יודע כמה יפסיד העולם אם אתחיל להריח את הפרחים מהצד ההפוך שלהם בגיל צעיר מדי"

נערך לאחרונה ב:

החסידים

משתמש פעיל
מתאים לכם חידון על תיק מקסיקו?
(אולי יש אשכול כזה?!)
חידון יפה מאד, (קיבלתי 30/50, לא קראתי את הספר כבר 8 שנים)
אבל אם כתוב בכותרת "ממלכה במבחן חידונים" נראה לי שכדאי מאד להשאיר את האשכול רק לממלכה במבחן.

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלוואן לאלרון :
. "דע לך, שאם היינו באלקן ,הייתי מארגן לך מחר שלוש או ארבע מלקות הגונות, התנהגת בנבזות"
. "... שלא יודע כמה יפסיד העולם אם אתחיל להריח את הפרחים מהצד ההפוך שלהם בגיל צעיר מדי"
תודה
יש עוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה