עזרה מה עושים עם ציפורן חודרנית שחזרה? דחוף

כרצונו

משתמש רשום
אם אפשר עזרה מה עושים לאחר שהורידו ציפורן חודרנית והיא שוב חזרה וזה נמוך מאוד ככה שקשה להרים
(בלי ללכת לרופא)וזה דחוף מאוד מאוד
נשמח מאוד לתגובה מפורטת
מנסיון בלבד
  • תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

בני30

משתמש רשום
קרה אצלי שהציפורן החודרנית חזרה,
הרופא המליץ על להשים הרגל במים חמים ולשים משחות שירפאו את הפצע מתחת,
וככה הבשר מעצמו דוחף את הציפורן,
זה חסך לי ניתוח נוסף,

ריקי שי

משתמש פעיל
העצה של סבתא שלי ע"ה שעזרה לכל מי שניסה, עד כמה שאני יודעת:
לקחת עגבניה, לחתוך אותה קצת, לשים סוכר בפנים, להכניס את האצבע לתוך העגבניה כשבתוכה הסוכר וללכת לישון ככה (יכול להיות שצריך גם לעטוף בניילון נצמד כדי שלא יברח במהלך הלילה, אני לא בטוחה, ואת סבתא שלי כבר אי אפשר לשאול..)
לעשות ככה שני לילות
והציפורן מסתדרת בעז"ה

ירקג

משתמש חדש
לשים את הרגל בגיגית עם מים חמים ממש(לא רותחים, חום הכי חם שעדיין לא רותח לרגל) עם תמיסת פולידין- עוזר מאד,
ואם נהיה דלקת(אפשר לראות על האצבע) אז צריך אנטיביוטיקה - במקרה של דלקת ניתוח גם לא יעזור - מאד יכאב, מטפלים קודם בדלקת
-- אני לא רופא אבל כותבת מניסיון שהיה לי, אנטיביוטיקה עזרה וההשריה במים עם פולידין,
כדאי שרופא יראה אם אכן יש דלקת כי במילא תצטרך מרשם לאנטיביוטיקה אם כן

כרצונו

משתמש רשום
ו
לשים את הרגל בגיגית עם מים חמים ממש(לא רותחים, חום הכי חם שעדיין לא רותח לרגל) עם תמיסת פולידין- עוזר מאד,
ואם נהיה דלקת(אפשר לראות על האצבע) אז צריך אנטיביוטיקה - במקרה של דלקת ניתוח גם לא יעזור - מאד יכאב, מטפלים קודם בדלקת
-- אני לא רופא אבל כותבת מניסיון שהיה לי, אנטיביוטיקה עזרה וההשריה במים עם פולידין,
כדאי שרופא יראה אם אכן יש דלקת כי במילא תצטרך מרשם לאנטיביוטיקה אם כן
ואחרי שעשיתי את זה מה??

מירי כהן תיאטרון

מירי כהן - תיאטרון הבובות של צופי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש במכבי רופאה שקוראים לה קרול אלפסי והיא מטפלת בציפורן חודרנית, מעולה ממש
קוראים לתפקיד שלה - פודיאטור. מסתבר שיש בכל קופה, עלות ביקור רגיל
(הבעיה שהיא מקבלת רק פעם בשבועיים.)

בת צלפחד

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים
יש משהו ביתי???
במעיני הישועה יש את ד"ר איתן סביר, פודיאטור, מכניס לחדר ניתוח תחת טשטוש, במידה וזה חוזר ועושה קרן ליזר מיוחדת שלא יחזור,
אצלינו היו רופאים שרק עשו יותר נזק וגרמו לחודרנית איפה שלא היה,
עד שהגענו אליו, ניתן להשיג טופס 17 או ביקור בעלות 150 ש"ח, מנסיון רב בתחום.

יום אביב

משתמש מקצוען
להשרות את הרגל במים רותחים, ולאחר מכן לדחוף בעדינות עם פינצטה צמר גפן בין הצפורן לבשר. זה כואב קצת אבל זה פותר את הבעיה וחוסך ניתוח.

למח

משתמש רשום
הטיפול שדיברתי הוא ממש מאוד ביתי הטיפול הוא בלי טשטוש ....ובלי כאבים ולוקח בערך 10 דקות.....[ממש חיים קלים]......

מפקחת

משתמש רשום
במעיני הישועה יש את ד"ר איתן סביר, פודיאטור, מכניס לחדר ניתוח תחת טשטוש, במידה וזה חוזר ועושה קרן ליזר מיוחדת שלא יחזור,
אצלינו היו רופאים שרק עשו יותר נזק וגרמו לחודרנית איפה שלא היה,
עד שהגענו אליו, ניתן להשיג טופס 17 או ביקור בעלות 150 ש"ח, מנסיון רב בתחום.
איך משיגים תור אליו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה