דו"ח מה העונש המקסימלי על ילד נוסף ברכב?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מניסיון שלי אף פעם עו"ד לא יגיד את המשפט 'תאמת אתה יכול ללכת לבד למשפט'
נכון. אבל יש כאלה יותר אמינים שיכולים להגיד לך תישפט ותיקנס, זה יעלה לך פחות. לי היה משפט על פלאפון, שדיברתי בדיבורית אבל החזקתי את הטלפון ביד צמוד להגה. כלומר ההגה היה בשתי ידי, רק שהיה גם פלאפון בין האצבעות. שאלתי איזה עו"ד שהמליצו כאן בפרוג. (לא זוכר מי ואיפה) וזה מה שהוא ענה לי, שרוב הסיכויים שאם אלך לבד הקנס יישאר כמו שהוא, והשופט לא יוותר ולא יעלה. כיוון שבשעת המשפט כבר עברו כמעט שנתיים, ולא היה לי שום עבירה בינתיים, כך שנהנקודות לא היו כ"כ משמעותיות. והקנס הרבה יותר זול מעלות של עו"ד. זה מה שהוא המליץ לי.
לדעתי נראה לי כנ"ל אצלך. לא נראה לי שבכזה דבר יהיה קנס כ"כ גבוה או שלילה, אא"כ מדובר בנהג חדש.

אחד1אפס

משתמש פעיל
אם לא תהיה אוירה ציבורית שלהסיע מעל המותר / לא חגורים זה בסדר, זה יעזור מאד להציל חיים.
אני רוצה לראות מישהו בא להתייעץ על משהו אחר שכן נתפס כלא יעשה, ככה בנונשלנטיות, וכולם עונים לו באותה נונשלנטיות. אין סיכוי. הנונשלנטיות באה בדיוק בגלל האוירה הציבורית שאומרת שמה שהוא עשה הוא בסך הכל בסדר. אם זו האוירה, אז אנשים ימשיכו לדוש בעקבם את מצוות ונשמרתם מאד לנפשותיכם, וילדים ימשיכו להיפגע בתאונות דרכים פגיעות שאפשר היה למנוע.
אני מאוד מקווה שאם הבן שלך ירד לכביש וח"ו יפגע.
תלך לעזור לו
ולא תגיד לו 'רואה זה מגיע לך'
יש זמנים שהשתיקה יפה להם

ח.ג.ג'.

משתמש צעיר
אני מאוד מקווה שאם הבן שלך ירד לכביש וח"ו יפגע.
תלך לעזור לו
ולא תגיד לו 'רואה זה מגיע לך'
יש זמנים שהשתיקה יפה להם
אם לא תהיה אוירה ציבורית שלהסיע מעל המותר / לא חגורים זה בסדר, זה יעזור מאד להציל חיים.
אני רוצה לראות מישהו בא להתייעץ על משהו אחר שכן נתפס כלא יעשה, ככה בנונשלנטיות, וכולם עונים לו באותה נונשלנטיות. אין סיכוי. הנונשלנטיות באה בדיוק בגלל האוירה הציבורית שאומרת שמה שהוא עשה הוא בסך הכל בסדר. אם זו האוירה, אז אנשים ימשיכו לדוש בעקבם את מצוות ונשמרתם מאד לנפשותיכם, וילדים ימשיכו להיפגע בתאונות דרכים פגיעות שאפשר היה למנוע.
אתה קורא בזה "מגיע לך" לנפגעי תאונות? שיהיה לך לבריאות.
או שאולי אתה משווה "נפגעי" קנס לנפגעי תאונות וחושב שהשתיקה יפה לאירוע הטרואמטי של קנס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה