דרוש מידע מה המזגן שמומלץ כיום?

מוטי זילבר

משתמש צעיר
כל מתקין מזגנים ימליצו לך על תדיראן ורובם גם יגידו שאין הבדל בין אמקור לתדיראן (מה שנכון) רק שאמקור עולה 200 שקל פחות בערך, כל הענין הזה עם הויסות אויר שאנשים משלמים על זה עוד לדעתי זה עוד דרך להוציא מאנשים כסף

מוטי זילבר

משתמש צעיר
יש לך ניסיון בזה ??
לי יש את שניהם, ואני בהחלט חושב שאמקור ממזג פחות איכותי, מיזוג ישיר ולפעמים מרגיז...
יש אנשים ששוה להם לשלם על זה בהחלט.
מסכים איתך שיש בניהם הבדלים, אבל לא משמעותיים כל כך לדעתי, ואין סוף לשכלולים הקטנים האלה שעליהם גובים עוד כסף, יכול להיות שיש כאלה ששווה להם, לי לא.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לשכלולים הקטנים האלה שעליהם גובים
יש באלפא עוד איזה עשר שכלולים קטנים שלטעמי אין בהם כלל משמעות, ונועדו לגרוף עוד כסף.
בלי שום קשר לזה, לאמקור יש בעיה עם מיזוג חזק רציף וישיר.
מי שלא ניסה לא מבין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה