אמזון מבצעים שווים באמזון

efrat.walla

משתמש פעיל
אם אני מבצעת 2 הזמנות באותו יום מהחשבון שלי באמזון- הם יצרפו לי יחד?
אני רוצה לדעת האם אני יכולה להזמים 2 דברים שכל אחד פטור ממכס ולא לשלם עליהם מכס

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אם אני מבצעת 2 הזמנות באותו יום מהחשבון שלי באמזון- הם יצרפו לי יחד?
אני רוצה לדעת האם אני יכולה להזמים 2 דברים שכל אחד פטור ממכס ולא לשלם עליהם מכס

מספר פעמים עשיתי באמזון אף יותר משתי קניות ביום אחד ויש תמיד פטור ממכס אם לא עוברים בכל קניה את ב75$(מתי שעשיתי יותר מדי קניות, אמזון עכבו את המשלוח, אבל אין הגבלה)

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אגב,
טיפ למי שלא מכיר
אם יש 2 מוצרים למשל של 40 דולר, יש אפשרות בזמן התשלום לחלק את ההזמנה ל2 כתובות נפרדות ואז גם יהיה משלוחינם וגם לא יהיה מס...

beedebi

משתמש פעיל
אגב,
טיפ למי שלא מכיר
אם יש 2 מוצרים למשל של 40 דולר, יש אפשרות בזמן התשלום לחלק את ההזמנה ל2 כתובות נפרדות ואז גם יהיה משלוחינם וגם לא יהיה מס...
תני דוגמה שזה עובד לך. (את יכולה ללכת עד השלב הארון בשביל לראות
כי אמזון בשונה מחנויות אחרות מחשבת את כל המיסים כבר ברכישה. אף פעם לא תידרשו לשלם מיסים בנפרד בהגעת המשלוח.

710

משתמש פעיל
תני דוגמה שזה עובד לך. (את יכולה ללכת עד השלב הארון בשביל לראות
כי אמזון בשונה מחנויות אחרות מחשבת את כל המיסים כבר ברכישה. אף פעם לא תידרשו לשלם מיסים בנפרד בהגעת המשלוח.
ובמקרה שיפצלו את המשלוח לשני אנשים עלות המוצרים ירד בגלל אי תשלום מיסים
אפשר לעשות את זה על שם 2 בני זוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה