דרוש מידע יונדאי I30 אמינות דלק וסחירות

בנקאי

משתמש רשום
שלום רב
מתלבטים על קנייה של יונדאי I30 סטיישן.
הנקודות שחשובות לנו לשמוע מאלו שיש להם כזה הם:
1. צריכת דלק אמיתית, כמה ממוצע.
2. אמינות - כמה נפוצות תקלות ברכב הזה ביחס לשאר הרכבים ואם כן מה התקלות האופיניות?
3. סחירות. היות שאולי נמכור אותו עוד כמה חודשים מעדיפים רכב שיש לו שוק גבוה וביקוש.
כל מידע או נקודה אחרת שלא העלנו כאן תועיל לנו מאד !!
תודה רבה רבה מראש!

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
לא היה לי כזה, אבל כשחיפשתי רכב חיפשתי כזה, וכמעט כל פעם שיצרתי קשר עם מפרסם מודעה על I30 התגובה הייתה שיש משהו שמתעניין או שהרכב כבר נמכר...

את המסקנות נשאיר לך...

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
צריכת דלק ממוצעת היא 1 ל 13 (כמובן תלוי בנהג אפשר להגיע לצריכת דלק טובה יותר),
אני אישית לא מחזיק רכב, אבל יש אותו במשפחה שלי,
שמעתי לא פעם שיש לו קטע שחור ההתנעה (סוויטש) מרבה להתקלקל,
אבל זה עדיין לא סיבה לא לרכוש אותו, בגדול הוא רכב מעולה, תא מטען מרווח ועוד מעלות.
בהצלחה

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
תראו מה @חיים של תורה כתב, יש לו המון ניסיון בתחום. אולי הוא גם יוכל להגיב יותר ספציפית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה