טיול בחו"ל זקופנה והסביבה ננשמח לכל מידע והמלצות

eh

משתמש פעיל
לצערי הרב לא..
אני שכרתי וילה בעמק, דווקא היה מאוד נחמד, נוף לא רע וגם מזג אוויר סבבה
אבל כשעליתי לשכנים להתפלל במנין יצאו לי העיניים..
אני מניח שיש אתרים כלשהם שאפשר לבדוק שם גובה לפי נקודת ציון, תוכל לבדוק את הוילות הרלוונטיות מי בגובה
בכל מקרה, ברור לך שאתה שוכר רכב, נכון?
במפות גוגל אפשר לבדוק לפי קווי גובה. בגוגל ריטש למי שפתוח אפשר לראות איך זה בפועל.

eh

משתמש פעיל
תוכלו לשכול בגובאלקה נדמה ששם בכל מקום יש נוף...

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אנחנו היינ
יש לך קישור לאיזה וילה על הגובה?
אנחנו היינו דווקא למטה ונהנהו מאוד מלמטה לראות את ההרים הגבוהים.
מצרף קישור מהוילה / בקתה שהיינו ומואד נהנינו

3524

משתמש מקצוען
אנחנו היינ

אנחנו היינו דווקא למטה ונהנהו מאוד מלמטה לראות את ההרים הגבוהים.
מצרף קישור מהוילה / בקתה שהיינו ומואד נהנינו
זה נראה שכל מי שנוסע מתארח בווילה הזאת, לפחות כל מי שרק הכרתי שנסעו לשם. כולל אנחנו.

הם ידידותיים, יודעים לעבוד מול יהודים, אפשר להתכתב איתם בעברית, והתמורה שמקבלים על התשלום שם היא ממש משתלמת. מומלץ.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה נראה שכל מי שנוסע מתארח בווילה הזאת, לפחות כל מי שרק הכרתי שנסעו לשם. כולל אנחנו.

הם ידידותיים, יודעים לעבוד מול יהודים, אפשר להתכתב איתם בעברית, והתמורה שמקבלים על התשלום שם היא ממש משתלמת. מומלץ.
נשמע טוב מאוד (לא בדקתי מחירים כי אין לי תאריך כרגע)
איפה הם ממוקמים? בהר או בעמק?

3524

משתמש מקצוען
איפה הם ממוקמים? בהר או בעמק?
לא באמת התעמקנו.

תראה, הבית עצמו מפנק מאוד, הג'קוזי, הסאונה, הכל ספון עץ, החצר המרווחת עם המתקנים, הכל מסביב ירוק, אוורירי, מיוער, כל כך נעים שם עד שבפועל אתה ממש לא איכפת לך איפה בדיוק אתה ממוקם. ובשעות היום הרי נוסעים לפה ולשם. כך שתגיד לי שהייתי בעמק או שהייתי בגבעה, באמת שאין לי מושג ולא היה משנה לי. היה טוב שם.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא באמת התעמקנו.

תראה, הבית עצמו מפנק מאוד, הג'קוזי, הסאונה, הכל ספון עץ, החצר המרווחת עם המתקנים, הכל מסביב ירוק, אוורירי, מיוער, כל כך נעים שם עד שבפועל אתה ממש לא איכפת לך איפה בדיוק אתה ממוקם. ובשעות היום הרי נוסעים לפה ולשם. כך שתגיד לי שהייתי בעמק או שהייתי בגבעה, באמת שאין לי מושג ולא היה משנה לי. היה טוב שם.
מעניין
מה שחשוב לי הגבעה, מעבר לנוף זה המזג אוויר, בעמק גם לא חם, אבל לא מספיק קריר כמו על הגבעה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אגב, לכל בקתה יש ג'קוזי וסאונה פרטיים? או שיש דברים שהם משותפים לכולם?

3524

משתמש מקצוען
אגב, לכל בקתה יש ג'קוזי וסאונה פרטיים? או שיש דברים שהם משותפים לכולם?
ברור. פרטיות מלאה. בכל בקתה בנפרד, בקומת המרתף שלה.

רק מתקני החצר נמצאים בקצה המתחם - עבור שלושת הבקתות. (מלבד ריהוט הגינה שיש לכל בקתה בנפרד).

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אין לי מושג. היינו בחורף, הכל היה מושלג.
זה נקודה חשובה
איך הסתדרתם עם תחבורה, נהגת בשלג?
ברור. פרטיות מלאה. בכל בקתה בנפרד, בקומת המרתף שלה.
יואו, זה נשמע ממש אטרקטיבי
אגב, אפשר לסגור כמה משפחות חרדיות ביחד על כל המתחם ואז יש לך מנין, תפילו והכן בלי בעיות של טלטול בשבת וכאלו

3524

משתמש מקצוען
זה נקודה חשובה
איך הסתדרתם עם תחבורה, נהגת בשלג?

יואו, זה נשמע ממש אטרקטיבי
אגב, אפשר לסגור כמה משפחות חרדיות ביחד על כל המתחם ואז יש לך מנין, תפילו והכן בלי בעיות של טלטול בשבת וכאלו
נהיגה בשלג. נכון.

יש בעיה עם מפתח דלת הכניסה בשבתות, הוא דיגיטלי, אבל אפשר להיכנס ולצאת מדלת היציאה האחורית לחצר.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נהיגה בשלג. נכון.
וואו, בחיים לא ניסיתי את זה, אין סכנת החלקה למי שלא רגיל בנהיגה בשלג?
מילא בכבישים בינעורניים חלקים, מה עם כל הכבישים המפותלים באזור, הסתדרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה