מחיר למשתכן זוכי הגרלה מס' 2052 בבית שמש!

שמחה פ

משתמש חדש
בינתיים יש מי שמרויח מהעיכובים, כי ההגרלה הקרובה אחרי ל"ג בעומר תוציא עוד אנשים מרשימת ההמתנה בהגרלה זו.
%D7%94%D7%92%D7%A8%D7%9C%D7%94-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8-2052-jpg.1623559
אני 91 בתור רק תשאיר לי דירה אחת תחלס אני במתח מה יהיה בסוף??
ביצוע פעולותתאריך הגרלהסוג הגרלהמספר הגרלהתחילת הרשמהסיום הרשמהדירות בהגרלהזכאותיישובבן מקוםמשפר דיור*מיקום זכייהמצבך בהגרלה**מקומך בתור***מקומך בתור כבן מקום
ביטול השתתפות24/07/2022
new-lottery.png
205203/07/202217/07/2022492חסרי דיורבית שמשלאלא794לא זכה91-

שמחה פ

משתמש חדש
יש לך סיכוי נמוך
אבל יש סיכוי כי הוסיפו עוד כ100 דירות למשתכן לפני חודשיים
זה השאלה הגדולה האם מתוך 604 זוכים אחרי ההוספה שזה מאוד הרבה יהיה 15 אחוז שזה 90 דירות שלא יקחו את הדירות למשל באלעד ובלוד היה כ15 אחוז שלא לקחו את הדירות ומענין מה יהיה פה לדעתכם????

אהרילע

משתמש חדש
זה השאלה הגדולה האם מתוך 604 זוכים אחרי ההוספה שזה מאוד הרבה יהיה 15 אחוז שזה 90 דירות שלא יקחו את הדירות למשל באלעד ובלוד היה כ15 אחוז שלא לקחו את הדירות ומענין מה יהיה פה לדעתכם????
זה מעט פחות מ-90 , בהנחה שכמה מרשימת ההמתנה יזכו בהגרלה הקרובה.

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
החישוב שלך לא נכון
הזכייה שלך היא 794 ויש 604 דירות
מה שאומר מרחק של 190 דירות
הסיבה שהיום אתה יותר קרוב זה בגלל שכבר היו הרבה ביטולים (לאו דווקא ביטולים ממש אלא בעיקר אנשים שזכו במקומות אחרים)
מה שאומר שזה כמעט חסר סיכוי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה