המלצה: טכנאי מקינטוש מקצועי ואיכותי

ShimmyLev

משתמש צעיר
חברים יקרים

עד לפני מספר שנים הייתי פעיל מאוד בפורום זה, בין בתמיכה ובין בסיוע בהתקנות/תיקוני מחשבים.
עם זאת, אני כבר לא עובד בתחום זה כבר כמה שנים, אך עדיין פונים אלי לא אחת ולא שתיים לקבלת סיוע.

אני מפרסם פה המלצה על טכנאי מקינטוש מקצועי, עם נסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום, שיכול לתת לכם את המענה הנדרש, בין במענה בפורום ובין בתיקון/התקנות בבית הלקוח. תומך במחשבי מק, אייפונים, אייפדים, מערכות בית-חכם וכד׳. נותן גם תמיכה במחשבי Windows. טכנאי מחשבים, מומחה מקינטוש: חומרה ותוכנה, הדרכות, גיבויים ושחזורים, עדכונים והתקנת מערכות הפעלה.

חזי ישראלי,
מייל: heziisr1 AT gmail DOT com
טלפון: 052-235-2997

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה