עזרה המיזפון לא עובד!

תה ירוק

משתמש רשום
כבר כמה שבועות שמיזפון לא עובד
הוא לא נותן להקיש מספר כדי לזהות מי התקשר
למישהו זה כן עבד??
או שאולי יש מספר אחר כדי לזהות מספר טלפון?

ד. מ.

משתמש פעיל
כבר כמה שבועות שמיזפון לא עובד
הוא לא נותן להקיש מספר כדי לזהות מי התקשר
למישהו זה כן עבד??
או שאולי יש מספר אחר כדי לזהות מספר טלפון?
מצטרף, גם לי זה לא עובד כבר למעלה מחודש, ושמעתי מעוד שזה לא עובד להם, ואחרי שמתרגלים לזה זה מה זה קשה...........

היוש ביוש

משתמש צעיר

ריקי ק.

משתמש מקצוען
תנסי על 0583238016
1715548375842.png

ריקי ק.

משתמש מקצוען
חשבתי שהוא אומר של מי המספר...
למה אני לא מצליחה להגיע לדף הזה?
אולי צריך לזה חשבון שם.
הוא אומר של מי המספר.
אני כתבתי את שלי והא כותב לי מי אני.
זה מתבסס על מנועי חיפוש של אנשים באנשי קשר (הסבר מעניין ששמעתי לראשונה על בוריו בשיעור SQL....)

היוש ביוש

משתמש צעיר
אולי צריך לזה חשבון שם.
הוא אומר של מי המספר.
אני כתבתי את שלי והא כותב לי מי אני.
זה מתבסס על מנועי חיפוש של אנשים באנשי קשר (הסבר מעניין ששמעתי לראשונה על בוריו בשיעור SQL....)
תודה
הסתדרתי בסוף!!!
את אלופה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה