טיול הייתם בצפון איטליה? אשמח שתכנסו

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
שבת במילאנו או בונציה.
ונציה בקיץ לוהטת ומפוצצת תיירים, והם התחילו לגבות לאחרונה מס תיירים מכל אחד, כולל ממי שנכנס גם לביקור קצר ללא לינה. מילאנו יותר רגועה.
בידעבד לא הייתי עושה שבת באף אחת מהן בקיץ, אלא מתכננת טיול בימות החול בלבד

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עשינו כזוג טיול מהמם לצפון איטליה ממש לפני הקורונה. לא כולל שבת. כאן יש לך את כל הפרטים:
@easy_kosher_travel תקשיבי את אחת האלופות!
אין על האתר שלך בעולם!
פתח לי את העיניים לכל כך הרבה דברים
נעזרתי בו רבות.
זה ממש שליחות האתר שלך שתדעי!

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שבת במילאנו או בונציה.
ונציה בקיץ לוהטת ומפוצצת תיירים, והם התחילו לגבות לאחרונה מס תיירים מכל אחד, כולל ממי שנכנס גם לביקור קצר ללא לינה. מילאנו יותר רגועה.
בידעבד לא הייתי עושה שבת באף אחת מהן בקיץ, אלא מתכננת טיול בימות החול בלבד
חשבתי לעשות שבוע בצפון איטליה באגמים, ואז שבת לעשות בסנט מוריץ
אומנם יקר, אבל אפשר להסתדר עם דירה באירביאנד ולגבי אוכל כשר שם, אני עדיין מחפשת, יש לך מושג לגבי אוכל כשר בסנט מוריץ?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה