דרוש מידע הו"ק על האשראי

מנהטן

משתמש פעיל
כשאני מקימה הו"ק על האשראי, האם זה תופס מסגרת של האשראי?
נגיד אם המסגרת היא 6 וההו"ק היא 2000 נשאר לי מסגרת של 4?
ובמידה ואני רוצה לבטל את ההו"ק מול הבנק, יש אפשרות חוץ מלבטל את האשראי?

תודה מראש!

A052

משתמש סופר מקצוען
תופס מסגרת כמו כל עיסקה, אם ההו"ק יורדת ב20 לחודש ומהבנק זה יורד ב2.
אז מה20 עד ה2 זה משפיע על המסגרת.

ואפשר לבטל דרך חברת האשראי.

אם זה הו"ק (כתוב בדף פירוט הו"ק, כמו חשמל, פלאפון וכו..) זה תופס מסגרת ברגע שחייבו את ההו"ק.
ואפשר לפנות לחברת האשראי לבקש לעצור את ההו"ק.
יש עסקים ( בד"כ תרומות) שאומרים שזה הו"ק אך בפועל הם גובים כל חודש מחדש כמו עסקה רגילה באשראי ואז חברת האשראי לא יכולה לעצור את החיוב וצריך לפנות לבית העסק.
ממש לא.
מודיעים לחברת האשראי לא לכבד חיובים מבית העסק הזה.
רק אם גובים בהו"ק ולא חיוב חדש כל חודש.

כשאני מקימה הו"ק על האשראי, האם זה תופס מסגרת של האשראי?
נגיד אם המסגרת היא 6 וההו"ק היא 2000 נשאר לי מסגרת של 4?
ובמידה ואני רוצה לבטל את ההו"ק מול הבנק, יש אפשרות חוץ מלבטל את האשראי?

תודה מראש!
התפיסה היא רק סכום ההו"ק שיירד באותו חודש ( ז"א התשלום של אותו חודש, לדוגמא 2,000 לשנה אז 166 ש"ח חודשי יתפס באשראי לא כל ה2000.)

תבדקו אם זה הו"ק או עיסקה בתשלומים.
אם זה בתשלומים זה תופס מסגרת!

ממש לא.

אם אתם מודיעין לחברת האשראי לא לכבד חיובים מבר-כל למשל, אז גם אם תעבירו כרטיס בבר-כל, זה לא יכובד ויופיע סירוב.
ממש לא!!!!
חברת האשראי לא יכולה סתם לעצור חיוב באשראי!
(מנסיון! וידיעה ברורה)
רק במקרים כמו הכחשה וכו..

A052

משתמש סופר מקצוען
ממש לא!!!!
חברת האשראי לא יכולה סתם לעצור חיוב באשראי!
(מנסיון! וידיעה ברורה)
רק במקרים כמו הכחשה וכו..
ייתכן שהגזמתי לגבי שימוש פיזי בכרטיס (למרות שאולי זה כן נכון).

אבל בוודאות גמורה, בית עסק שאמרתם לא לכבד עיסקאות שלו, הם לא יכובדו גם בניסיונות נפרדים כל עוד לא מדובר בהעברה פיזית אלא רק המס'.

זה כמו שאתם מבטלים צ'ק.
אתם מודיעים לחברת האשראי שיש לבית עסק מסויים את מס' האשראי שלכם והוא מנסה לגנוב מכם, ולא לכבד חיובים שלו.

ייתכן שהגזמתי לגבי שימוש פיזי בכרטיס (למרות שאולי זה כן נכון).
ברגע שמעבירים את הכרטיס או שנותנים מספר אשראי זה כבר אחריות של הלקוח ולכן לא ניתן לבטל.
אבל בוודאות גמורה, בית עסק שאמרתם לא לכבד עיסקאות שלו, הם לא יכובדו גם בניסיונות נפרדים כל עוד לא מדובר בהעברה פיזית אלא רק המס'.

זה כמו שאתם מבטלים צ'ק.
אתם מודיעים לחברת האשראי שיש לבית עסק מסויים את מס' האשראי שלכם והוא מנסה לגנוב מכם, ולא לכבד חיובים שלו.
זה כבר הכחשה שזה נושא אחר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה