מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אשתי היא מאלעד אבל אני לא רוצה לגור שם מי שהוא יודע אם כלכלית לשם השקעה שווה לי להרשם שם או ששוה לי להרשם בדימונה או רכסים עוד שאלה מי שהוא יודע בדיוק מה המחירים שיהיו באלעד
באלעד יש 3 הגרלות עם הבדלים מסויימים ביניהם.
המחירים הצפויים:
3 חד' - 1.53-1.56
4 חד' - 1.89-1.94
5 חד' - 2.27-2.33

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
האמת, אחרי ששאלתי ראיתי את זה-
צפה בקובץ המצורף 1674690

ז"א שתאורטית שווה לי לזכות כה שיותר מאוחר? (בהנחה והמדד יעלה?)
זה לא משנה מתי תזכה
כי ההצמדה למדד היא לא לפני תהליך בחירת הדירות ואז כבר ודאי תזכה (כמעט תמיד בתוך הזוכים יש כאלה שכבר קנו דירה )

שניהם יחדיו

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למעשה אפשר לאחל לך מזל טוב, סיכויי הזכיה שלך ודאיים. הרווח בהגרלה הזו הוא כ550-600K בממוצע. ההשקעה בינונית+ (כ1.69 ל4 חד').
בעיקרון, אפשר אולי לנסות להיכנס לרכסים וקרית גת שיש בהם רווח לכאורה גבוה יותר על השקעה נמוכה יותר, אבל צריך לקחת בחשבון שאתה מחליף עיר מרכזית בערים פריפיאליות, ולא בטוח שזה כדאי, אלא א"כ קשה לך לעמוד במחירים של אלעד.
אם אתה יכול לעמוד במחירים של אלעד, הייתי אולי מנסה את רחובות שעם רווח גבוה יותר על השקעה דומה.
אם יש לך אפשרות לדירות יקרות יותר, אפשר כמובן לנסות גם את ת"א, שאמנם ההשקעה בה גבוהה יותר, אבל הרווח שם עצום.
בהצלחה!
בירושלים מופיע 1.07 סיכויי זכייה לבן מקום,
למה סכויי הזכייה שלו וודאיים ?

בונבוניאנה

משתמש צעיר
אני חושב שהייעול הכי נחוץ הוא שייתנו שבועיים בלבד להירשם להגרלה.
מה העניין לחכות עכשיו עוד חודש?
כמה זמן לוקח להירשם להגרלה?
ישנם כאלה שעדיין לא הספיקו להירשם לזכאות,
וידוע לי על כמה כאלה

מפצח אתגרים

תוכנה ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
באלעד יש 3 הגרלות עם הבדלים מסויימים ביניהם.
המחירים הצפויים:
3 חד' - 1.53-1.56
4 חד' - 1.89-1.94
5 חד' - 2.27-2.33
איפה מופיע פירוט איזה סוג דירות יש בהגרלה
וכן מספר הנרשמים בכל הגרלה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איפה מופיע פירוט איזה סוג דירות יש בהגרלה
וכן מספר הנרשמים בכל הגרלה
פירוט על סוג הדירות מופיע בחוברת המכרז של ההגרלה. צריך להיכנס לאתר המכרזים של רמ"י ולחפש את חוברת המכרז הרלוונטית ב"תוצאות מכרזי מקרקעין". כאן. https://apps.land.gov.il/MichrazimSite/#/search
מספר הנרשמים בכל הגרלה מתעדכן כל הזמן און ליין באתר ההגרלות.

מפצח אתגרים

תוכנה ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האם באותה עיר יתכן שיש הבדלים בשיקול איזה הגרלה לבחור חוץ מסוגי דירות או מחיר למטר

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
האם שכט עוד כלול במחיר הדירה או שמשולם בנפרד?
ספציפית מאותו חוברת מכרז--
צילום מסך 2024-06-07 120203.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
האם באותה עיר יתכן שיש הבדלים בשיקול איזה הגרלה לבחור חוץ מסוגי דירות או מחיר למטר
שכונות שונות. בקרית גת למשל יש איזור חרדי ואיזור כללי (למרות שמומלץ להיכנס לשניהם).
למעשה, הפערים במספר הנרשמים בין ההגרלות השונות נובעים הרבה פעמים מבורות, שאנשים לא יודעים שניתן להירשם לכל ההגרלות בעיר.

מפצח אתגרים

תוכנה ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
פירוט על סוג הדירות מופיע בחוברת המכרז של ההגרלה. צריך להיכנס לאתר המכרזים של רמ"י ולחפש את חוברת המכרז הרלוונטית ב"תוצאות מכרזי מקרקעין". כאן. https://apps.land.gov.il/MichrazimSite/#/search
מספר הנרשמים בכל הגרלה מתעדכן כל הזמן און ליין באתר ההגרלות.
האם תוכל לכוון אותי באיזה קובץ / עמוד מופיע החלוקה דירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה