אשמח לקבל מידע על פרויקטים חדשים בבני ברק

משי האמיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת מידע על דירות :
3-4 חדרים בפרס כץ
80-100 מ"ר
עסקאות 20-80

1. מידע עדכני על פרויקטים רלוונטיים
2. מהו המחיר בשוק של דירות כאלו?
אני מכיר מישהו מאוד ישר ואמין מאוד שמשווק פרוייקט של שכונה חדשה באזור מערב פרדס כץ
לפי בדיקות שעשיתי מדובר בפרוייקט אטרקטיבי מאוד,
יוקרתי (חברה אמינה, גינת משחקים גדולה פרטית לדיירי השכונה + מתחם מזרקות מים וכו')
ייחודי במרווח גדול בין הבניינים (מעל הסטנדרט של בני ברק)
בקרבת תחנת הרכבת הקלה
סמוך ממש לאזור שהולך לעבור התחדשות עירונית משמעותית
והכי חשוב במקום מאוד מאוד מרכזי
אכלוס עוד כ- 3 שנים 20/80 ללא הלוואת קבלן, 10/90 עם הלוואת קבלן, ללא הצמדות וכו'

המינוס היחיד זה שבגלל סטנדרט הפרויקט הם דורשים כבר בפריסייל מחיר די תואם שוק (3 חד' 2,050,000).
נכון, המחיר מגיע להם על המוצר שהם נותנים, אבל אני באופן אישי למשקיעים שלי ממליץ לרכוש דירה שיש לה רווח משמעותי מאוד כבר ברכישה באופן שהיא נמכרת במחיר מוזל באופן מובהק ממחיר השוק דבר המהווה עוגן וביטחון משמעותי למשקיע (אם כי בבני ברק בגלל הביקוש הגבוה זה יותר קשה למצוא...).
אבל, למי שמעוניין להשקעה לטווח ארוך או למגורים בטווח הארוך לדעתי זוהי מציאה של ממש, בפרט למי שמחפש לגור ממש סמוך למרכז בני ברק ובמקום יותר מאוורר...

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
מישהו יכול להביא לי בדחיפות מספר טלפון של הקבלן ווייג שבונה בשיכון ה'?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@הנדלניסט
למישהו יש פרטי יצירת קשר של היזם שליט מבני ברק?
וכן המלצות/דיס?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה