תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

תודה מאד על כל העזרה!
מחפשת טיסה ב21/08 טיסה ללונדון עם עצירה בבודפסט של 24-48 שעות.
חזור ישיר מלונדון לתל אביב ב29/05
אשמח לעזרה בנושא
תודה רבה!

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
אם מישהו יכול לעזור לי , צריך טיסה לניו יורק באוגוסט , ישיר - או עצירה בלונדון (בהלוך או בחזור) בלבד, השהות בניו יורק מאוד גמישה - העיקר להיות שם גם ב19 באוגוסט.
תודה רבה והערכה אין קץ!!

ACK

משתמש חדש
תודה מאד על כל העזרה!
אשמח לעזרה בנושא
תודה רבה!
חזור מלונדון ישיר זה מאוד יקר אבל זה מה שראיתי

גלשן

משתמש חדש
תודה מאד על כל העזרה!
אשמח לעזרה בנושא
תודה רבה
זה שתי האופציות הישירות הכי זולות ההבדל ביניהם זה בטיסה בין בודפשט ללונדון אופציה א 580 דולר אופציה ב 590 דולר לפני מזוודות

קבצים מצורפים

• אופציה א.jpg
    אופציה א.jpg
    KB 44.8 · צפיות: 3
  • אופציה ב.jpg
    אופציה ב.jpg
    KB 44.6 · צפיות: 3
זה שתי האופציות הישירות הכי זולות ההבדל ביניהם זה בטיסה בין בודפשט ללונדון אופציה א 580 דולר אופציה ב 590 דולר לפני מזוודות
חזור מלונדון ישיר זה מאוד יקר אבל זה מה שראיתי
ממש תודה רבה!
תהיה לי טיסה יותר זולה אם אני לא יעשה עצירה בבודפסט להרבה זמן?
יש אולי טיסה עם קונקשן מתל אביב ללונדון בין התאריכים 22/08-29/08
מחפש מה שיותר זול
תודה רבה

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אם מישהו יכול לעזור לי , צריך טיסה לניו יורק באוגוסט , ישיר - או עצירה בלונדון (בהלוך או בחזור) בלבד, השהות בניו יורק מאוד גמישה - העיקר להיות שם גם ב19 באוגוסט.
תודה רבה והערכה אין קץ!!
18-21 באוגוסט נראה לי יש גם תאריכים נוספים במחיר הזה 1111 דולר אלעל - וירג'ין דרך לונדון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה