רעיונות לחלאקה

דבורה127

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני צריכה בבקשה בדחיפות רעיונות לעוגה ושקיות ששולחים לגן ליום של החלאקה?
אם יש לכם עוד רעיונות יפים לאירוע של חלאקה ומנהגים טובים, אני מאוד מאוד אשמח...
אם יש תמונות, עוד יותר טוב :)

תודה רבה על העזרה

• תודה
Reactions: ו8

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש גמ"ח חלקה שמשאיל ערכה עם כל מה שצריך לחלקה, כולל כל המנהגים והתפילות, וגם רעיונות.
כאן בב"ב יש הרבה גמ"חים כאלה. חפשי באזור שלך.

דבורה127

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גיליון,
אני אשמח אם תוכלי להפנות אותי, אני בפתח תקווה ואוכל להגיע לב"ב.
אני ממש לא מכירה כלום ולא יודעת איך להגיע לגמחים האלו...
תודה רבה

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לך מפתח העיר של ב"ב?
יש שם בגמ"חים בנושא חלאקה רשימת כתובות.

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כמה דברים פשוטים ונחמדים שהכנתי לחלקה:
שקית לילדי הגן, עם כיפה וציציות מחוט צמר.
עוגה כושית עם סוכריות, שבזמן הציפוי ופיזור הסוכריות שמתי ספרה 3 מנייר, ואח"כ מרחתי רק קרם במקום של הספרה. ממש פשוט, אבל בשביל ילדי בן ה-3 זה הספיק...:)
בתמונה השלישית - מגשים לכיבוד בצורת ציצית - ניקבתי חורים במקב חורים ועשיתי ציציות מחוט צמר. והפסים השחורים מדבק חשמל.

יש גם לקנות בחנויות ח"פ שקיות בצורת ציצית, דגלונים ועוד כל מיני אביזרים ייעודיים.

קבצים מצורפים

• IMG_0636.JPG
    1.8 MB · צפיות: 605
  • IMG_0634.JPG
    2.2 MB · צפיות: 558
  • IMG_0953.JPG
    KB 900.1 · צפיות: 535

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י דבורה127;2486016:
גיליון,
אני אשמח אם תוכלי להפנות אותי, אני בפתח תקווה ואוכל להגיע לב"ב.
אני ממש לא מכירה כלום ולא יודעת איך להגיע לגמחים האלו...
תודה רבה

אני לקחתי בזמנו ערכה מרשימה מגמח בבני ברק ברח' שחל פינת קלישר בשיכון ה'.

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה מה שעני עשיתי עפ"י ההדרכות שהיו כאן.
תנסי לעשות חיפוש בפורום

קבצים מצורפים

• DSCF4782.JPG
    1.2 MB · צפיות: 590
  • תודה

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
גיליון - אהבתי את המגשים, מוצלח!
חיה 12 - איך עשית את החוטים? ממש מרשים!

אני באמת לקחתי את הערכה מהגמ"ח,
אפיתי עוגת דבש וקישטתי בריץ'.
לאותיות השתמשתי בשבלונה מהערכה,
פיזרתי סוכר נצנץ, קצת יותר מידי ;)

שוקולד מומס כדי ליצור את הכיפה, גם כתבתי את השם אבל בגלל זוית הצילום לא כל כך רואים את זה, זילפתי קוים ישרים על נייר אפיה, ואח"כ שמתי אותם באלכסון = חוטי הציצית.

בהצלחה ומזל טוב, המנמון נחת :)

קבצים מצורפים

• 0 ביטים · צפיות: 0
  • תודה

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שוקולד צ'יפס לבן שהמסתי וציירתי על ניר אפיה

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כמה דוגמאות מהחלאקה שלנו...
עשינו שבת משפחתית במירון..

קבצים מצורפים

• IMG_1153.JPG
    1.6 MB · צפיות: 706
  • IMG_1181.JPG
    1.7 MB · צפיות: 0
  • IMG_3190.jpg
    4.1 MB · צפיות: 612
  • IMG_3148.jpg
    3.6 MB · צפיות: 585
  • IMG_3153.jpg
    3.6 MB · צפיות: 570
  • IMG_3180.jpg
    3.2 MB · צפיות: 579

דבורה127

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אין לי את מפתח העיר

נכתב ע"י גיליון;2486046:
יש לך מפתח העיר של ב"ב?
יש שם בגמ"חים בנושא חלאקה רשימת כתובות.

אשמח אם תוכלי לחפש לי ולהגיד לי מספר טלפון או כתובת

דבורה127

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לך יותר פרטים?

נכתב ע"י yudb;2486120:
אני לקחתי בזמנו ערכה מרשימה מגמח בבני ברק ברח' שחל פינת קלישר בשיכון ה'.

מספר טלפון או מספר של הרחוב?

תודה רבה

דבורה127

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה

נכתב ע"י קלרינט;2486393:
גיליון - אהבתי את המגשים, מוצלח!
חיה 12 - איך עשית את החוטים? ממש מרשים!

אני באמת לקחתי את הערכה מהגמ"ח,
אפיתי עוגת דבש וקישטתי בריץ'.
לאותיות השתמשתי בשבלונה מהערכה,
פיזרתי סוכר נצנץ, קצת יותר מידי ;)

שוקולד מומס כדי ליצור את הכיפה, גם כתבתי את השם אבל בגלל זוית הצילום לא כל כך רואים את זה, זילפתי קוים ישרים על נייר אפיה, ואח"כ שמתי אותם באלכסון = חוטי הציצית.

בהצלחה ומזל טוב, המנמון נחת :)

יש לך עדיין את הפרטים של הגמח?
ממה עשויות האותיות? משוקולד? כי זה נראה גוון בורדו?
תוכלי לשלוח את העוגה בזווית שאראה יותר טוב?

תודה רבה רבה

דבורה127

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בקר ותילי,
נראה מושלם!
ממה עשויות העוגות? מבצק סוכר?

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי משהו חמוד, פשוט וקל להכנה לשקיות ממתקים-
שמים את הממתקים בתוך שקיות הקפאה, ואז מדביקים למטה שני פסים שחורים מדבק חשמל שחור
ובשתי הקצוות של השקית- מחוררים חור וקושרים חוטים לבנים.
יוצא ממש חמוד!
מזל טוב ובהצלחה:)

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יבא;2487375:
ראיתי משהו חמוד, פשוט וקל להכנה לשקיות ממתקים-
שמים את הממתקים בתוך שקיות הקפאה, ואז מדביקים למטה שני פסים שחורים מדבק חשמל שחור
ובשתי הקצוות של השקית- מחוררים חור וקושרים חוטים לבנים.
יוצא ממש חמוד!
מזל טוב ובהצלחה:)

אה, וכמובן שאפשר גם לעשות מצגת...
אם תרצי- פני באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה