whatsapp whatsapp על המחשב

. net

משתמש צעיר
תראו אני מנסה להתקין whatsapp על המחשב התקנתי תוכנה BlueStacks ,יש לי קישור להתחבר לקבוצה שפתחו בקורס שאני נמצאית .

לוחצת על הקישור מתקדמת הלאה לקישור באמצעות הטלפון ויש שמה קוד כזה ,מצרפת צילום מסך

נכנסתי לwhatsapp שעל המחשב לחצתי בשלוש נקודות ולחצתי על מכשירים מקושרים ,מצרפת צילום מסך

ואז לחצתי על קישור מכשיר ,קישור באמצעות מספר הטלפון ,הקלדתי את הקוד משם ,מצרפת צילום מסך והוא כותב לי הקוד שגוי ,הקוד שהוזן אינו תקין ,מצרפת צילום מסך

ניסיתי גם דרך קוד QR והשארתי את הקוד שכתוב שם על המסך במחשב וגם לא הצלחתי ככה ,הוא חזר לקישור מכשיר ולא הצליח להתחבר

תודה ענקית !! לכל העוזרים והמסייעים

קבצים מצורפים

• 7410.PNG
    7410.PNG
    KB 79.6 · צפיות: 12
  • 96.PNG
    96.PNG
    KB 37.9 · צפיות: 14
  • 54.PNG
    54.PNG
    KB 21.1 · צפיות: 15
  • 74.PNG
    74.PNG
    KB 52.8 · צפיות: 12
  • 65.PNG
    65.PNG
    KB 33.8 · צפיות: 14

. net

משתמש צעיר
את מה ?

בקושי הצלחתי להבין איך מתקינים

איך מסירים התקנה ?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
הדרך הפשוטה היא לחפש בסביבה מישהו קרוב משפחה עם מכשיר חכם והוא יכול להתקין עוד מספר בתור whatsapp עסקי.
ואותו [את המספר הנוסף] הוא יחבר למחשב שלך.
בדרך כלל מידי תקופה [כשבועיים] יצטרכו לחבר אותם שוב.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
תראו אני מנסה להתקין whatsapp על המחשב התקנתי תוכנה BlueStacks ,יש לי קישור להתחבר לקבוצה שפתחו בקורס שאני נמצאית .

לוחצת על הקישור מתקדמת הלאה לקישור באמצעות הטלפון ויש שמה קוד כזה ,מצרפת צילום מסך

נכנסתי לwhatsapp שעל המחשב לחצתי בשלוש נקודות ולחצתי על מכשירים מקושרים ,מצרפת צילום מסך

ואז לחצתי על קישור מכשיר ,קישור באמצעות מספר הטלפון ,הקלדתי את הקוד משם ,מצרפת צילום מסך והוא כותב לי הקוד שגוי ,הקוד שהוזן אינו תקין ,מצרפת צילום מסך

ניסיתי גם דרך קוד QR והשארתי את הקוד שכתוב שם על המסך במחשב וגם לא הצלחתי ככה ,הוא חזר לקישור מכשיר ולא הצליח להתחבר

תודה ענקית !! לכל העוזרים והמסייעים
במחילה, לא הבנתי מה את מנסה לעשות [ולמה בדרך כזו].
יש לך ווטצאפ מותקן ופעיל על מכשיר נורמאלי? אם כן, למה לא להתחבר לאפלייקצית ווטצאפ מחנות מייקרוסופט, או לווטצאפ ווב בדפדפן?
אם אין לך, ופתחת על האימלוטור bluestacks, למה את מנסה לחבר אותו שוב אל המחשב שלך?

. net

משתמש צעיר
אני מנסה שיהיה ל ווטצאפ על המחשב ,אני רוצה להתחבר לקבוצה שפתחו בקורס שאני לומדת ושלחו קישור של הקבוצה בוואצפ

התקנתי כבר את bluestacks וגם וואצפ ,אבל לא הצלחתיwhatsapp web .

תודה רבה

. net

משתמש צעיר
אני בעצם מנסה להתחבר לקבוצה של whatsapp שפתחו בקורס ששלחו קישור שלו .

וגם מנסה שיהיה לי whatsapp web שלא אצטרך כל פעם לפתוח את bluestacks בשביל הצלחתיwhatsapp

משהו ?

אולי מעניין אותך גם...