דרוש מידע SOS - SSN... איך מנפיקים סושל סקיוריטי במהירות האפשרית?

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אני ב"ה כבר הסתדרתי כנ"ל עם זקס
רק שהיא עושה זאת בלי לשלח פיזי.. תוך כמה דקות היה לי במייל
ברור, למי שיש תוכנה זה עוד יותר קל
כתבתי בשביל אלו שצריכים להגיש אורכה לפני שסגרו עם מישהו להכנת הדוחות.
רבקה מקסימה באמת, ולוקחת מחיר מצוין.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
אגב- לכל הצריכים
לפני חודש נפתח שירות באיזור אישי ממשלתי של הנפקת תעודת לידה דו לשונית חתומה - דרך האתר!! ומורידים במקום את התעודה למחשב!
זה חוסך הרבה כאב ראש
(לאזרחות לדוגמא זה ודאי יספיק. להגשה פיזית לSSN לכאורה אם מדפיסים את זה איכותי זה גם יספיק..)

רבקה זקס

משתמש מקצוען
הארכה ניתן להגיש לתושבי הארץ, רק עד 15.6 עבור השנה הקודמת.
זאת אומרת, מי שעדין לא עשה הארכה, אין לזה משמעות עכשיו.
אבל... השנה זכינו להארכה יוצאת דופן, חסרת תקדים, מ"אומת החסד", עד 15.10 לכמה עניינים
יתכן וגם אפשר להכליל את את מילוי טופס ההארכה ולקבל הזכויות של זה.
הייתי ממליצה לכל מי שזקוק לזה, (כגון שעדין לא קיבל את הSS לילד) שיעשה זאת, כי אין מה להפסיד.

כמה מילים בקצרה על הארכה.
היא שימושית בשני מקרים הידועים לי.
א. כשעדין לא הגיע מס' SS של ילד, ורוצים להכליל אותו בדוח. וזה רק אם היה אזרח בשנה עליה מדווחים. (לדוגמא עכשיו, שנת 2023
ב. עצמאי שצריך לשלם מס, ועדין אין לו החומר להגשה, יצטרך לשלם ריבית על התקופה הזאת, אבל לא קנס, אם עושה הארכה.
ובכל מקרה ההארכה עוזרת רק עד 15.10 בשנה רגילה. אם יגישו הדוח אחרי זה, לא יוכלו לכלול הילד /יקבלו קנס

צבי2

משתמש פעיל
הארכה ניתן להגיש לתושבי הארץ, רק עד 15.6 עבור השנה הקודמת.
זאת אומרת, מי שעדין לא עשה הארכה, אין לזה משמעות עכשיו.
אבל... השנה זכינו להארכה יוצאת דופן, חסרת תקדים, מ"אומת החסד", עד 15.10 לכמה עניינים
יתכן וגם אפשר להכליל את את מילוי טופס ההארכה ולקבל הזכויות של זה.
הייתי ממליצה לכל מי שזקוק לזה, (כגון שעדין לא קיבל את הSS לילד) שיעשה זאת, כי אין מה להפסיד.

כמה מילים בקצרה על הארכה.
היא שימושית בשני מקרים הידועים לי.
א. כשעדין לא הגיע מס' SS של ילד, ורוצים להכליל אותו בדוח. וזה רק אם היה אזרח בשנה עליה מדווחים. (לדוגמא עכשיו, שנת 2023
ב. עצמאי שצריך לשלם מס, ועדין אין לו החומר להגשה, יצטרך לשלם ריבית על התקופה הזאת, אבל לא קנס, אם עושה הארכה.
ובכל מקרה ההארכה עוזרת רק עד 15.10 בשנה רגילה. אם יגישו הדוח אחרי זה, לא יוכלו לכלול הילד /יקבלו קנס
תודה על כל המידע
לגבי הגשת SSN לילדים בארה"ב בדואר משם
זה יספיק להם אם אשלח דרכון אמריקאי של הילדים ותעודת לידה ישראלית? יחד עם דרכון של האבא?

צבי2

משתמש פעיל
אנחנו שלחנו דרך קרוב משפחה מהדואר באהר"ב וחזרה לכתובת שלו
היו תקלות כיון שבאו להחזיר את הפספורט והיה צריך זיהוי של המקבל והוא לא היה רשום
אבל המספרים עצמם הגיעו ממש מהר (לכתובת שם)
ואיך זה הסתדר בסוף? אני רוצה לעשות אותו דבר אבל להימנע מראש מטעויות...

mb31

משתמש רשום
עשיתי דרך השגרירות בארץ לשתי ילדים וב"ה היום קבלנו את הכרטיסים בדואר אחרי המתנה מורטת עצבים של יותר מחמישה חודשים (כמעט התיאשנו וחשבנו לעשות שוב דרך שליח בארצות הברית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה