SOS - מי יודע לפרוץ את GMAIL????

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבל לא הסכים להכנס איתה
הסיסמה ההיא זה לא בשביל להכנס. זה רק כדי לאמת שהמייל ההוא הוא שלך
הכי חשוב קודם כל זה להיכנס מהמחשב הקבוע שאיתו נכנסתם בעבר.
שם תלחצי על שכחתי סיסמה. לכי לפי מה שהם מבקשים.
בסוף התהליך תופיע הודעה שהם בודקים ואז זה יכול לקחת כמה ימים (לפעמים יום אחד) ובסוף ישלחו למייל השני קישור לאיפוס הסיסמה האבודה.
בהצלחה

הכל בסדר

משתמש מקצוען
הסיסמה ההיא זה לא בשביל להכנס. זה רק כדי לאמת שהמייל ההוא הוא שלך
הכי חשוב קודם כל זה להיכנס מהמחשב הקבוע שאיתו נכנסתם בעבר.
שם תלחצי על שכחתי סיסמה. לכי לפי מה שהם מבקשים.
בסוף התהליך תופיע הודעה שהם בודקים ואז זה יכול לקחת כמה ימים (לפעמים יום אחד) ובסוף ישלחו למייל השני קישור לאיפוס הסיסמה האבודה.
בהצלחה
עשיתי כך וכתב לי שיענו לי תוך כמה ימים או שעות.
זה אמין? לחכות באמת שיגיבו?
אם אני פותחת מייל חדש, יש אפשרות לעשות עקוב אחרי למייל הישן שישלח הכל לחדש או שזה אפשרי רק אם גישה לישן?

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה אמין? לחכות באמת שיגיבו?
בוודאי שזה אמין - זה גוגל וזה עובר בדיקה אנושית. אם נכנסת מהמחשב הקבוע שנכנסת בעבר למייל הזה, רוב הסיכויים שיפתחו לך.
אם אני פותחת מייל חדש, יש אפשרות לעשות עקוב אחרי למייל הישן שישלח הכל לחדש או שזה אפשרי רק אם גישה לישן?
רק עם גישה !

הכל בסדר

משתמש מקצוען
להכנס כן,
נתתי לו כמה ימים לנוח.
ואח''כ כשנכנסתי ביקשו כל מיני פרטי אבטחה והזדהות ולשנות סיסמה אבל נתנו...
תודה לכל העוזרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה