RAR

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש לי פה את התוכנה אבל אני לא יודע איך להשתמש.
מישהו יכול לכתוב איך דוחסים איתה?;)

פינוקיו

משתמש צעיר
לי בעיקרון יש אפשרות לקבץ לראר. יש לי מה להתקין את התוכנות האלו? יש שם חידושים?

bris

משתמש סופר מקצוען
דווקא היא די קלה לשימוש. יש לה CONTEXT MENU דהיינו היא עובדת במשולב עם הווינדוס דרך הכפתור הימני. אתה יכול פשוט לסמן את הקבצים שאתה רוצה להכניס לקובץ דחוס ואז ללחוץ על אחד מהם עם הכפתור הימני ואז ADD TO ARCHIVE או "הוסף לארכיון" - אם הממשק של התוכנה הוא עברי. אח"כ למעלה תתן שם לקובץ (רצוי לא בעברית אם אפשר) וזהו.

פינוקיו

משתמש צעיר
bris,
זה מה שהתכוונתי שיש לי, בדיוק כך. ועל זה היה שאלתי אם יש טעם להתקין את מה שהביאו פה?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
דפדפן, ע"ז עניתי, בגדול לא.
אולי מדובר בגי' חדשה יותר משלך - אבל לא נראה לי שזה משמעותי עבורך.
מה שכן אולי רלוונטי זה שהיא בעברית - אם שלך באנגלית.

פינוקיו

משתמש צעיר
תודה רבה.

שלי כבר בעברית, אני לא מתקין וזהו, בתקווה שעזרת לחברים אחרים בפורום.

אתה מרשה לי לשים לך תודה? או שזה בלעדי לשרגא?:)

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לו כעת 195 תודות פלוס כל ההודעות שיש לו שאצרף לו כעת תודה
ולמען האמת מינוס כמה תודות על הודעות ששלחתי לו כבר תודה

bris

משתמש סופר מקצוען
הם אוחזים כעת בגירסה 3.71 וזה גירסה 3.62 לא שזה משנה הרבה אבל תמיד כדאי להתקין את האחרונה.
נכון שהפאטצ' שיש שם הוא לגירסה הישנה אבל לא כ"כ צריך אותו התוכנה עובדת שנים גם בלי רישום היא רק מזכירה לך מדי פעם שהגירסה שלך לא רשומה אבל ממשיכה לעבוד בהיקף מלא גם בלי רישום.
הנה הלינק לאתר שלהם www.rarlabs.com
ולמי שמתעצל הנה הלינק לגירסה העברית http://www.rarlabs.com/rar/wrar371he.exe

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איך לא מחקת את הפאצ'???
חשבתי שלא שמת לב, אבל עכשיו אני יודע שראית:p:p:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה