NTLDR is missing

זעליג_GP

משתמש צעיר
מישהו מכיר צרה זו מהי מקורה?

NTLDR is missing (סליחה על הגודל הוא פשוט עיצבן אותי הפעם)

אתה מגיע בבוקר רענן עם כוס קפה להתחיל את העבודה על מחשב קרוב לחדש שעלה לך קרוב לשלושת אלפים דולר, והנה הודעה זו מופיעה בכל הדרה.

ועוד בתוספת של press Ctrl+alt+delete to restart תודה על העיצה...

יש חבל הצלה הנתון להישג ידם של מחוסרי הידע במה שקורה מאחורי המסך?

זעליג_GP

משתמש צעיר
תודה רבה.

אבל אם כבר אתרים, אז יש אתר (לדאבונינו יותר פופולרי מפרוג אפילו) שכתובתו היא:
ntldr is missing.com

שאילתי היתה, האם זה כבר קרה למישהו, והאם אפשר בשני מלים בעברית איך עושים זאת
אני לא מתמצא בהעתקות בדוס

דייקן

משתמש רשום
אין לי הצלה... אבל אני זוכר מקרה דומה!!

נכתב ע"י זעליג_GP;50387:
מישהו מכיר צרה זו מהי מקורה?

NTLDR is missing (סליחה על הגודל הוא פשוט עיצבן אותי הפעם)

אתה מגיע בבוקר רענן עם כוס קפה להתחיל את העבודה על מחשב קרוב לחדש שעלה לך קרוב לשלושת אלפים דולר, והנה הודעה זו מופיעה בכל הדרה.

ועוד בתוספת של press Ctrl+alt+delete to restart תודה על העיצה...

יש חבל הצלה הנתון להישג ידם של מחוסרי הידע במה שקורה מאחורי המסך?
בס"ד
תראה, אתה מזכיר לי משהו.... גם אצלי קרה פעם דבר כזה... לא זוכר איך זה הסתדר!!! Sorry, מצטער - לא זוכר כרגע...

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כדי לפתור את הבעיה אני עושה:
1. לוקח דיסק התקנה של XP או 2003 (המערכת המותקנת או חדשה יותר, אם אתה משתמש ב-2000 אז אפשר לקחת 2000), אין חשיבות לגירסת השפה של הדיסק.
2. מאתחל מ-CD.
3. מתחיל את התקנת המערכת בכונן D.
4. לאחר השלב הראשון בו מועתקים הקבצים לתיקיה זמנית, המחשב מאותחל, ורק אז הוא נכנס לתוכנית ההתקנה. בשלב הזה, יש שניה אחת (או 3, אני לא זוכר...) שאפשר לבחור בה איזה מע' הפעלה רוצים להפעיל, האם את תוכנית ההתקנה, או את המערכת המותקנת בשם Windows XP Professional (ברירת המחדל היא תוכנית ההתקנה).
5. אם הגעת עד לשלב הזה, כנס ל'מאפייני מערכת, מתקדם, הפעלת המערכת' ותבחר את המערכת של ברירת המחדל, ללא זמן המתנה. אם אתה קצת מקצוען תוכל לערוך את הקובץ BOOT.INI שנמצא בכונן C הראשי.

מן הסתם יש עוד פיתרונות, אבל אני עושה כך.
כל הסיפור לוקח כ-10 דקות, אם זה לא עוזר, אתה בבעיה קשה.

Sagi

משתמש רשום
שיטה קצת חורנית אבל אכן עובדת. לייתר דיוק שיטה עקיפה.

יש פיתרון מקצועי לבעיה.

There are the three boot files that are used by the boot process:
boot.ini
nldr
ntdetect.com
They can be copied from another windows xp machine. In some causes boot.ini must be modified.
Several troubleshooting method exist.
One of them is using a boot floppy disk.
Here is the Microsoft support page:
http://support.microsoft.com/?kbid=318728

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה