netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אורי ש;1826734:
עדיין לא קיבלתי תשובה, לכן אני שוב שואל.

קיבלתי שם משתמש וסיסמא, חיברתי את ה-VPN
ותמיד שגיאה 807.

מה עלי לעשות?

תודה!

זה חסימה ע"י הספק ( כמו אתרוג וכדו' ) או ע"י חומת האש בראוטר.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י שפריץ;1823721:
יש חסימה לסמארטפון?

נכתב ע"י יעל א;1825969:
סליחה אם כבר מישהו שאל,
יש לנטפרי חסימה לסמארטפון?
מהאתר של נטפרי:
נכתב ע"י yonig20:
תוכנה רשמית עדיין לא הוציאו. (הערכת זמן רק צוות נטפרי יכולים לתת)
אבל יש אפשרות (לאחר עשיית רוט למכשיר) להתקין תוכנה שמחברת אוטומטית לVPN ולנעול אותה עם נועל אפליקציות.
זה לא 100 % אבל זה מה יש בינתיים.
דרך אגב גם מבחינת תמיכה באפליקציות, רשמית עדיין אין תמיכה ורוב האפליקציות לא מתפקדות, (כולל GMAIL) אבל אם שולחים הקלטה של בעיה פשוטה, לפעמים מסדרים את זה. אם זה משהו יותר מורכב זה יצטרך לחכות לגירסה הרשמית.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האתר של כללית (בדיקות מעבדה קביעת תורים וכו' ) פתוח בנטפרי?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י צמח;1829552:
האתר של כללית (בדיקות מעבדה קביעת תורים וכו' ) פתוח בנטפרי?

YES

קבצים מצורפים

• כללית.JPG
    KB 109 · צפיות: 16

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
תכנת הסנכרון של גוגל דרייב עובדת טוב עם נטפרי?
פשוט נמאס לי מאתרוג שהגוגל דרייב מגמגם לי שם כבר תקופה ארוכה וגורם לי לבלגן.
לפני שאני עוברת הייתי שמחה לדעת אם זה עובד טוב שם.
והאם אפשר להיות מחוברת בו זמנית לאתרוג ולנטפרי? (לא רוצה מיד לנתק את אתרוג).

ועוד שאלה - מה ההבדל בין 2 הספקים שמופיעים באתר של נטפרי?
תודה

mat

משתמש מקצוען
בנטפרי תוכנת הסינכרון של גוגל דרייב לא עובדת כלל. כי לבנתיים לא מצאנו דרך לפתוח את זה בצורה בטוחה.

bekki

משתמש מקצוען
מאט , איך אני מתקדמת עם תוכנת חסימה למחשב?
עם מי ליצור קשר? מה העלות? איך מתבצעת ההתקנה ועוד ...

תודה

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בס"ד
תודה רבה על עבודת הקודש שאתם עושים.

אני חוזר על השאלה ששאלתי בעבר, יש פיתרון ליד 2 ?
הוא עושה שגיאות הקשורות ל ip.
אם ידברו עם יד 2 זה יכול לעזור ?

ובקשר לתוכנה התקנתי בכמה מחשבים ( בתקוה לחסום עוד... ) , ובכולם הרבה פעמים אין גלישה כלל גם דרך ה vpn עד שמתקינים שוב את התוכנה ולוחצים על התקן או עדכן. זה קורה כמעט כל יום.
ובמחשב האחרון שהתקנתי נחסם לגמרי ולא עזר שום דבר. עד שעשינו שיחזור ללפני התקנת התוכנה וכעת הבנד"א מסרב להתקין שוב.
התקלה מוכרת ? יש פיתרון ?
אשמח למידע איך ליצור קשר ישיר עם מתכנתי נטפרי היקרים לעזרה בנושא.
ושוב תודה

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה לא ניתן להוריד את תכנת החסימה? זה נותן שגיאה 404

לא ניתן להוריד מנטפרי את התוכנה למחשב. זה נותן עמוד שגיאה 404. אודה למי שיוכל לפתור את הבעיה.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
יש פתרון לגבי זה שכשנרשמים לאתר וצריך לאשר שאני לא רובוט האותיות מופיעות כתמונה וא"א להעתיק אותם?
א"א לפתוח תמונה ספציפית או עמוד אחד באתר?

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י nyb;1834723:
יש פתרון לגבי זה שכשנרשמים לאתר וצריך לאשר שאני לא רובוט האותיות מופיעות כתמונה וא"א להעתיק אותם?
א"א לפתוח תמונה ספציפית או עמוד אחד באתר?

לדווח את התמונה באמצעות הכרטיסיה בצג ימין,
או ללחוץ קליק ימני על התמונה> העתק כתובת אתר של תמונה> ולשלוח למרכז הפניות.

mat

משתמש מקצוען
כדי להגיע לעמוד ההורדות הנצרכות לגלישה. אפשר להיכנס לפה.

http://26000.tk/

בכוונה עשינו דרך עשרים ושש אלף נקודה טי קיי. כי קל לומר את זה בטלפון. וככה אתם תוכלו לעזור למי שמתקשה.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י חני 100;1834437:
והאם אפשר להיות מחוברת בו זמנית לאתרוג ולנטפרי? (לא רוצה מיד לנתק את אתרוג).

תודה
אם רוצים סתם להכיר את נטפרי מבלי להתנתק מאתרוג. ניתן לעשות זאת בפשטות על ידי חיבור ל-VPN ולהישאר עדיין באתרוג.

פה:
http://code.613m.org/viewtopic.php?f=10&t=730#p4368

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י סטודיו פלאש;1834642:
בס"ד
ובקשר לתוכנה התקנתי בכמה מחשבים ( בתקוה לחסום עוד... ) , ובכולם הרבה פעמים אין גלישה כלל גם דרך ה vpn עד שמתקינים שוב את התוכנה ולוחצים על התקן או עדכן. זה קורה כמעט כל יום.
ובמחשב האחרון שהתקנתי נחסם לגמרי ולא עזר שום דבר. עד שעשינו שיחזור ללפני התקנת התוכנה וכעת הבנד"א מסרב להתקין שוב.
התקלה מוכרת ? יש פיתרון ?
אשמח למידע איך ליצור קשר ישיר עם מתכנתי נטפרי היקרים לעזרה בנושא.
ושוב תודה
איזה ווינודס זה?

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י מלבב;1835374:
אם רוצים סתם להכיר את נטפרי מבלי להתנתק מאתרוג. ניתן לעשות זאת בפשטות על ידי חיבור ל-VPN ולהישאר עדיין באתרוג.

פה:
http://code.613m.org/viewtopic.php?f=10&t=730#p4368

לא נראלי שאפשר להתחבר דרך VPN כשמחוברים דרך אתרוג הם חסמו האפשרות הזו
(אני מדבר מנסיון ניסיתי כמה פעמים)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה