netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה הורד משום מה בהדרגה.
בהתחלה הורידו את האפשרות לצפות בוידאו ולאחמ"כ את האפשרויות של שמיעה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
וסתם הערה שחשוב לכתוב
אם המייל לא עובד או משהו קריטי אחר מדווחים לmat או שולחים פניה.
לכתוב פה זה נחמד אבל תהיו בטוחים האנשים עסוקים מספיק בשביל לפספס פה את הודעות החשובות הללו.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י trew;1808111:
וסתם הערה שחשוב לכתוב
אם המייל לא עובד או משהו קריטי אחר מדווחים לmat או שולחים פניה.
לכתוב פה זה נחמד אבל תהיו בטוחים האנשים עסוקים מספיק בשביל לפספס פה את הודעות החשובות הללו.

לפעמים אנשים לא יודעים אם זה משהו אישי אצלם, או תקלה כללית אצל כל משתמשי נטפרי.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י אסנת לוי;1807759:
למה אי אפשר לשמוע בארכיון תוכניות בקול חי???
אני מחכה לתשובה..

תנסו באקספולרר,
אצלי הבעיה היתה בכרום

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תגידו, שאני אבין:
אני יכולה לשלוח בקשות למדריכי תוכנות שממוקמים ביוטיוב, ונטפרי מאשרים לי להוריד אותם/לצפות בהם?

אסנת לוי

משתמש צעיר
נכתב ע"י HUBHCBH;1808885:
תנסו באקספולרר,
אצלי הבעיה היתה בכרום

באקספלורר רואים את כל האתר מבולגן..
בבקשה האחראים תפתחו לפחות את הארכיון תוכניות.
ממש קשה כך...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י שפריץ;1808891:
תגידו, שאני אבין:
אני יכולה לשלוח בקשות למדריכי תוכנות שממוקמים ביוטיוב, ונטפרי מאשרים לי להוריד אותם/לצפות בהם?
אין תוכונות ביוטיוב יש סרטונים ביוטיוב ואם מישהו עבר עליהם ובדק אותם נטפרי יאשרו את הסרטון.
כרגע פותחים רק סרטונים של הדרכה / למידה

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אסנת לוי;1808904:
באקספלורר רואים את כל האתר מבולגן..
בבקשה האחראים תפתחו לפחות את הארכיון תוכניות.
ממש קשה כך...

נראה לי זה בעיה באתר שלהם.

הם מסתירים את הנגן.
קוד:
<audio class="wp-audio-shortcode" id="audio-241756-1" preload="none" style="width: 100%; visibility: hidden;" controls="controls">
       <source type="audio/mpeg" src="http://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2015/10/20.10.mp3?_=1">
       <a href="http://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2015/10/20.10.mp3">http://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2015/10/20.10.mp3</a>
</audio>

מקור.
http://www.93fm.co.il/radio/broadcast/241756/

זה הלינק של ה MP3.

http://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2015/10/20.10.mp3?_=1

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י trew;1808905:
אין תוכונות ביוטיוב יש סרטונים ביוטיוב ואם מישהו עבר עליהם ובדק אותם נטפרי יאשרו את הסרטון.
כרגע פותחים רק סרטונים של הדרכה / למידה
:D
התכוונתי לסרטוני הדרכה.

ברגע שמבקשים, הבודקות עוברות על הסרטון הרצוי ומאשרות אותו, או שצריך לבחור מתוך הסרטונים המאושרים?

ks

משתמש מקצוען
אני מחפש פתרון סינון למקום העבודה שא"א להחליף ספק ו\או לעשות סינון לכל המשתמשים, האם יש אפשרות להתקין סינון רק על משתמש אחד בלי להחליף ספק

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
וודאי
תוכנת חסימה על המחשב
וחיבור דרך VPN

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
התחברתי לנטפרי ע"י אר אל ושאני מנסה באיזור האישי להגדיר את החיבור, הוא כותב שם זה תפוס ע"י משתמש אחר,
למי פתרונים?
תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה