netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא קראתי את כל האשכול.
האם ועדת הרבנים לענייני תקשורת מאשרת את נטפרי, או שזה עדיין בתהליכי בדיקה?
ושאלה נוספת, התמונות הלא צנועות באינטרנט זו בעיה אחת, אבל מה יהיה עם כל תכני הכפירה או מילים לא ראויות, האם יש אפשרות לסנן תכנים לא ראויים?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י sunshine;1708969:
לא קראתי את כל האשכול.
האם ועדת הרבנים לענייני תקשורת מאשרת את נטפרי, או שזה עדיין בתהליכי בדיקה?

ושאלה נוספת, התמונות הלא צנועות באינטרנט זו בעיה אחת, אבל מה יהיה עם כל תכני הכפירה או מילים לא ראויות, האם יש אפשרות לסנן תכנים לא ראויים?
שאלה א. כן!
שאלה ב. כן. יש לכך תוכנה ספיציפית.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
ישנו מנגנון משוכלל מאד לזיהוי טקסט בעייתי,
התוצאה היא- חסימת פסקה בעייתית בצורה כזו XXXX XX XXXXXXXXXXX XXXXX
או, כאשר נמצאה כמות רבה של מלל בעייתי, העמוד כולו יחסם.

מושקעים מאמצים רבים כדי להגיע למצב שבו המנגנון מדייק לחסום את הבעיה, ולא חוסם מילים כאשר הן מופיעות בהקשר טוב.

ולכן אני מנצלת שוב את הבמה, ומבקשת מכלל משתמשי נטפרי,
עזרו לנו לשפר את המנגנון.
אם נתקלתם במלל לא ראוי שלא 'נתפס' בסינון שלנו,
שלחו לי באופן אישי את הקישור.

תודה לכולם!

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אחד הכלים החשובים שכדאי לתת את הדעת אליהם (מצטער אם פספסתי וכבר כתבו על כך) בעיה שכולנו נתקלנו איתה,
ביקשנו להשתמש בתוכנה שדורשת חיבור לאינטרנט (אנטי וירוס, תוכנות גיבוי וכדו'), לנו בתור משתמשים אין לנו דרך לדעת איזה אתר היא מבקשת, (בחלק גדול מהמקרים זה לא אתר הבית)
עד היום היינו צריכים לפנות לשרות לקוחות ולבקש מהם שיראו איזה אתר הוא מבקש, (לנסות להפעיל את התוכנה כשהנציג ממתין לראות מה נחסם)
בנטפרי מצוא לזה פתרון נהדר, הפתרון נמצא בתוך דף ההגדרות שלנו תחת קטגוריה "הקלטת תעבורת אינטרנט".
קל/גאוני ופשוט!
דוגמה לנסיון גיבוי תמונות בפיקסה.
אז.. תודה!

קבצים מצורפים

• לכידה3.PNG
    KB 38 · צפיות: 14

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י מלבב;1709042:
איך אמורים לעשות זאת?

כנסו לכלים, תתחילו להקליט, פתחו את התוכנה שאתם רוצים שיהי לה גישה, ומיד תראו שבגלגל שינים המספר עולה, תפסיקו את ההקלטה, ובקישור מופיע כל האתרים שהתכונה מנסה להכנס.

גאוני!
(אחרי שהמתנתי 20 דקות לנציג בעבר, שהעביר אותי לנציג מומחה וכו', )

אגב, כבר פתחו לי עכשיו..

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם אני מקושרת לבזק. אני משלמת רק להם?
מה בכל אופן ה35 ש"ח שאתם מבקשים??

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י משב;1709070:
אם אני מקושרת לבזק. אני משלמת רק להם?
מה בכל אופן ה35 ש"ח שאתם מבקשים??

לבזק משלמים על תשתית.
לחברת RL משלמים 41 ש"ח על הספק. (זה ה35+מע"מ)
לנט פרי- לא משלמים!:)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אתמול הייתי בכנס על האינטרנט בפ"ת שבו דיברו רבני המקום וכן הרב רובין מהר נוף וכו'.
לסיום דיבר אחד הפעילים בנושא בשם דוד משה בלוי, (הוא היה האיש קשר בין הרב שטיינמן לפעילים בארה"ב בכנס שהיה לפני כמה שנים) ושם דיבר על ההתמודדות שיש לנו, והזכיר את שלושת החסימות נתיב, אתרוג ונט-פרי.
כשירד מהבמה, נישתי לשאול אותו לגבי החסימות מה הכי מומלץ, וענה לי שכהיום הכי מומלץ זה נט-פרי, שכל דבר הם מתיעצים וצמודים להוראות הרבנים.
לגבי הכשר, הוא ענה, שנט-פרי לא רוצים הכשר, כי ע"פ דעתם אין אינטרנט כשר, והוסיף, שזה הדבר שהרב שטיינמן מדגיש להם, אין מושג של כשר, כי אז כל אדם יכניס, אבל בהחלט צריך "שיהיה שולחן ערוך על האינטרנט מה מותר ואסור" אבל לא לעשות הכשר!

אז תודה לכל המתנדבים המסורים, שזה נראה כ"כ טבעי לקבל תשובה על פניה שהאתר נפתח וכו'...

avram

משתמש מקצוען
בקשר לתוכנת חסימה לנייד, האם היא אמורה לחסום כל גישה לספק אחר שאינו נט פרי? אם כן, יש בזה חיסרון, כי אם ארצה להתחבר במקום אחר לרשת אלחוטית או נט סטיק, לא אוכל להתחבר בכלל.
בתוכנה של אתרוג היה אפשר להתחבר לכל רשת, והתוכנה היתה משדכת את הספק של אתרוג לספק של הרשת הנוכחית, (לא יודע איך) כך הייתי יכול להתחבר בכל מקום לכל רשת ולקבל את הסינון של אתרוג

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י avram;1728275:
בקשר לתוכנת חסימה לנייד, האם היא אמורה לחסום כל גישה לספק אחר שאינו נט פרי? אם כן, יש בזה חיסרון, כי אם ארצה להתחבר במקום אחר לרשת אלחוטית או נט סטיק, לא אוכל להתחבר בכלל.
בתוכנה של אתרוג היה אפשר להתחבר לכל רשת, והתוכנה היתה משדכת את הספק של אתרוג לספק של הרשת הנוכחית, (לא יודע איך) כך הייתי יכול להתחבר בכל מקום לכל רשת ולקבל את הסינון של אתרוג

בפשטות, תוכל להתחבר לכל מקום, כמו תוכנת נתיב (אתרוג) שזה לא קשור לרשת בה אתה גולש, אלא התכונה חוסמת לך.

avram

משתמש מקצוען
נכתב ע"י HUBHCBH;1728283:
בפשטות, תוכל להתחבר לכל מקום, כמו תוכנת נתיב (אתרוג) שזה לא קשור לרשת בה אתה גולש, אלא התכונה חוסמת לך.

אתה מדבר מידיעה? כי לפי מה שהבנתי החסימה של נט פרי היא ברמת הספק כמו אתרוג ולא ברמת התוכנה כמו נתיב?

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י avram;1728286:
אתה מדבר מידיעה? כי לפי מה שהבנתי החסימה של נט פרי היא ברמת הספק כמו אתרוג ולא ברמת התוכנה כמו נתיב?

כך קיבלתי רושם ראשוני,
אבל לפי האשכול כאן אני כבר לא בטוח.
מצטער..

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
HUBHCBH צודק.
תהיה גלישה
התוכנה תנתב את הגלישה דרך נטפרי גם בחיבור לרשתות אחרות.

mat

משתמש מקצוען
מי שמחכה מאוד מאוד. ורוצה לבדוק את התוכנה. ולא איכפת לו מתקלות. שישלח אלי הודעה פרטית. ואני ישלח לו את התוכנה.

זה מיועד רק למי שיש לו נטפרי. או דרך ספק או דרך VPN.
עובד על
וינדוס 7 sp1. שכל העידכונים מותקנים.
וינדוס 8
וינדוס 10
לבנתיים רק 64bit.

אין אחריות. לשום תקלה שתווצר. בעקבות השימוש בתוכנה.

רבה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תודה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה