netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י שרה חסידה;1678072:
ממש לא!
בשאטרסטוק הועברו לסינון כל התמונות שעלו בדפי החיפוש, אם את מחפשת תמונה שחפשו אותה פעם, אז היא תהיה מסוננת לך מבלי שתצטרכי לחכות.
באתרים אחרים, תראי יותר תמונות שכתוב עליהן "נשלח לבדיקה", אבל זהו דבר שמתקדם כל הזמן, בכל יום נוספות למערכת עשרות אלפי תמונות מסוננות.
מעבר לכך בתקופה האחרונה הבדיקה ממש זמינה, כך שברוב שעות היום התמונה נבדקת מיד לאחר פתיחתה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י ממממ;1678435:
מעבר לכך בתקופה האחרונה הבדיקה ממש זמינה, כך שברוב שעות היום התמונה נבדקת מיד לאחר פתיחתה.

אכן, נתקלתי בזה הבוקר. תוך רבע שעה שבו התמונות מבדיקה לתצוגה מושלמת.
לא יאומן כי יסופר!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
למי פונים על בעיות תצוגה באתרים?

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
בשבוע האחרון, פעמים רבות לקח לי גם 10 שניות עד שהתמונות חזרו מבדיקה. והופיעו כסדר.

זה היה השיא, שחזר על עצמו כמה וכמה פעמים.

אבל, חשוב לי לציין שחיכיתי לפעמים גם 10 דק' ויותר.

bekki

משתמש מקצוען
נמאס לי להציף את עניין תוכנת החסימה למחשבים ניידים.יש כבר משהו?נשמח מאד

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
עסקים- יש מענה? דחוף

לנט פרי יש מענה לעסקים שעובדים עם אתרים רבים,
וצריכים מענה מיידי לבעיות של תוספים באתרים שלא מוצגים בחסימות אחרות עד לנדנוד בדרגים הגבוהים?
יש שרות VIP לביזנס?

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
נכתב ע"י שרחיה;1671088:
אוווף... יהיה לי קשה בגלל זה לעבור לנטפרי למרות שאני מאוד רוצה!
זה האתר ההכי פופולרי שלי, בגלל שאין לי זמן ללכת להרצאות זה המקום שלי להתמלאות...
אני מבינה שאם כך גם "אשירה" חסום

לגבי הידברות -
יש אפשרות להוריד כל הרצאה בפורמט MP3 - ללא וידאו, אם את מחוברת בחשבון פעיל.
כמובן, גם אני אשמח אם הוידאו יאושר...

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לארחונה כשאני מנסה להיכנס לאתר של הבנק, א"א להיכנס ובמקום זאת מתקבלת
הודעה: החיבור שלך אינו פרטי.
בעיה זו כעת היא רק באתר של הבנק ולא בשאר האתרים המאובטחים.
אגב, התקנתי בעבר את התוסף לסינון אתרים מאובטחים.
ידוע לכם על בעיה כזאת?
מה עלי לעשות?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י Aאילה;1685220:
ידוע לכם על בעיה כזאת?
מה עלי לעשות?
דפדפן פיירפוקס?
כי הם הורידו תמיכה בסוג כלשהו של הצפנה

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Aאילה;1685220:
ידוע לכם על בעיה כזאת?
מה עלי לעשות?

גם אצלי יש בעיה כזאת.
לא דפדפן פיירפוקס.

אדרת

עיצוב ספרי קודש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
נכתב ע"י member;1685264:
גם אצלי יש בעיה כזאת.
לא דפדפן פיירפוקס.

גם אצלי בכרום.

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
האם אפשרי להשתמש בוואטס אפ מהמחשב
עם נט פרי?

שואלת לא בשבילי..

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י Aאילה;1685220:
ידוע לכם על בעיה כזאת?
מה עלי לעשות?
כנראה יצטרכו להוסיף אישור חדש נוסף בתעודת האבטחה עבור הבנק.
אתרי בנקים מפעם לפעם עוברים שדרוגי אבטחה. ויתכן שזה הסיבה.
וכן צריך לעדכן בשירות הלקוחות על כך.

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
קו טל' של אל-אר

רציתי לברר האם יש להם צליל שיחה ממתינה למתקשר? והאם יש שיחה מזוהה בממתינה?
אשמח לקבל מידע על כך.
באם התשובה שלילית האם יש דרך להתחבר לנטפרי עם תשתית בזק וספק אחר?

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אר-אל

אך יהי' גם קו טל'? ולמה אמרו לי לעבור לאר-אל מאורנג'?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה