netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

mat

משתמש מקצוען
אני לא יכול להסביר את הכל על רגל אחת.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מה ההבדל בין נייח לנייד?

מרדכי25

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם יש חסרונות כלשהן מהתחברות דרך vpn?
מבחינת מהירות וכד'

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מרדכי25;1676058:
האם יש חסרונות כלשהן מהתחברות דרך vpn?
מבחינת מהירות וכד'
עידכון נוסף (4.6.15)
שימו לב שהגלישה קצת איטית, וזה בבדיקה. ולכן לע"ע יותר מתאים לבדיקת המערכת או לנטסטיקים בעיקר.
אם אתם צריכים גלישה יציבה לטווח ארוך, נראה לי שיותר כדאי לחשוב בשלב זה על RL.
מקור

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
צפיה בוידיו

האם יש אפשרות צפיה בווידיו בחסימה של נט פריי?
כגון קליפים והרצאות.

מרדכי25

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אז אחזור לשאלה ששאלתי בתחילה, האם אפשר למשל לעבור לספק RL ושהסינון יפעל רק במחשב אחד של הבית? האם זה לא יפגע במהירות הגלישה.
ומהי הדרך לעשות נטפרי דרך RL במחשב הנייח בחדרי במנותק מהמחשב המרכזי.
ואני מדגיש דרך RL

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מרדכי25;1676459:
אז אחזור לשאלה ששאלתי בתחילה, האם אפשר למשל לעבור לספק RL ושהסינון יפעל רק במחשב אחד של הבית? האם זה לא יפגע במהירות הגלישה.
ומהי הדרך לעשות נטפרי דרך RL במחשב הנייח בחדרי במנותק מהמחשב המרכזי.
ואני מדגיש דרך RL
הכי טוב שתדבר עם ישי מאר אל:
052-607-1528
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מלבב

משתמש צעיר
איפה אני יכול להשיג בחינם TEMPLATE (=עיצוב מוכן לפלייר), דהיינו יש איזה אתר שהוא כבר פתוח בנט פרי שניתן להשיג את זה שם?

תודה רבה.

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
האם אתרי חדשות כגון כיכר השבת פתוחים?

מלבב

משתמש צעיר
ככר השבת לא אושר.

בגדול; כל אתר חדשות נורמלי (לא בידור ורכילות...) אמור להיות פתוח.

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י מלבב;1677731:
ככר השבת לא אושר.

בגדול; כל אתר חדשות נורמלי (לא בידור ורכילות...) אמור להיות פתוח.

הנקודה העיקרית היא, שהרוב המוחלט של אתרי החדשות, מלאים במגוון מרעין בישין.

אתרי חדשות 'נורמליים' ניתן לספור על אצבעות של יד אחת.

וגם בהם, עוד יותר קשה למצוא אתר שמקפיד שלא תופענה נשים בתמונות (גם ברקע וכד')

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני שוקלת לעבור לנטפרי.
אך קודם ברצוני לברר:
אילו אתרי תמונות פתוחים לגרפיקאים?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י גיליון;1678018:
אני שוקלת לעבור לנטפרי.
אך קודם ברצוני לברר:
אילו אתרי תמונות פתוחים לגרפיקאים?

בעקרון, כל אתרי התמונות יכולים להפתח, והתמונות מועברות לסינון.
באופן מעשי, אתרים שמשתמשי נטפרי משתמשים בהם יותר, יש בהן יותר תמונות שסוננו כבר (כמו שאטרסטוק). לעומת אתרים אחרים (ששוים לא פחות, הן באיכות והן במחיר), אבל התמונות בו עדין לא עברו את הסינון.

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז אני מבינה שכרגע רק שאטרסטוק מסונן?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י גיליון;1678061:
אז אני מבינה שכרגע רק שאטרסטוק מסונן?

ממש לא!
בשאטרסטוק הועברו לסינון כל התמונות שעלו בדפי החיפוש, אם את מחפשת תמונה שחפשו אותה פעם, אז היא תהיה מסוננת לך מבלי שתצטרכי לחכות.
באתרים אחרים, תראי יותר תמונות שכתוב עליהן "נשלח לבדיקה", אבל זהו דבר שמתקדם כל הזמן, בכל יום נוספות למערכת עשרות אלפי תמונות מסוננות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה