netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י מיס;1665002:
נראה לך שיעמדו בקצב של 15 מליון תמונות לחודש?
בכל מקרה; המיזם הולך ומתפתח מיום ליום, בקצב ההתפתחות של היום סביר ביותר להניח שלא יעברו ימים רבים והתקדמות הפיתוח תעלה על כל קצב מתבקש.

מלבב

משתמש צעיר
נהוג לומר, שאם מדובר על כסף - כסף זה לא בעיה. לדברים טובים - תמיד מוצאים מקורות מימון. היינו קל יותר להשיג כסף למימון פרויקטים מלהשיג פתרון אמיתי.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הידברות פתוח?

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מנדי שלום;1670913:
ומה אם צריך את הוידיאו? הוידיאו הוא העיקר?
יש את היכולת הטכנית, אבל אין עדיין מספיק כוח אדם לבדוק את הוידאו.

מנדי שלום

משתמש פעיל
למה לא לאשר אוטומטית את התכנים, הרי הם מסוננים?
אני מדבר על החלק של ההרצאות

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוווף... יהיה לי קשה בגלל זה לעבור לנטפרי למרות שאני מאוד רוצה!
זה האתר ההכי פופולרי שלי, בגלל שאין לי זמן ללכת להרצאות זה המקום שלי להתמלאות...
אני מבינה שאם כך גם "אשירה" חסום

מרדכי25

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לנו בבית תשתית בזק וספק רימון.
ברצוני להשתמש רק במחשב הנייח בחדרי עם נטפרי עקב התנגדות של שאר בני משפחתי.
מה צריך לעשות כדי לעשות נטפרי? בלי שתהיה לי אפשרות להסתכן בסינון של בני משפחתי?
אשמח לתשובה בהקדם.
תודה

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מרדכי25;1674422:
יש לנו בבית תשתית בזק וספק רימון.
ברצוני להשתמש רק במחשב הנייח בחדרי עם נטפרי עקב התנגדות של שאר בני משפחתי.
מה צריך לעשות כדי לעשות נטפרי? בלי שתהיה לי אפשרות להסתכן בסינון של בני משפחתי?
אשמח לתשובה בהקדם.
תודה
באם אין לך תוכנת רימון על המחשב תוכל להתחבר לנטפרי ע"י VPN, לקבלת שם משתמש וססמה יש לפנות למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

מרדכי25

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה זה אומר vpn? האם אצטרך ראוטר במיוחד בחדרי?

אין לי תוכנת רימון על המחשב

bekki

משתמש מקצוען
יש התקדמות למחשבים ניידים?תוכנת חסימה למחשב?

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מרדכי25;1675018:
אין לי תוכנת רימון על המחשב
מה זה אומר vpn? האם אצטרך ראוטר במיוחד בחדרי?
אם אין לך תוכנת רימון תוכל להתחבר עם VPN.
מהו VPN?
ראשית תיבות Virtual Private Network ובעברית: רשת וירטואלית פרטית.
זהו דבר שבעיקר משמש משתמשים בחברות וארגונים כדי להתחבר ממקום מרוחק לרשת של העבודה וכדו'. אדם רגיל בבית לא משתמש בזה, ולכן אתה לא מכיר את זה.
עכשיו יש לך אפשרות (אם יש לך אינטרנט בבית שעובד דרך ספק מסוים לדוג' רימון, 012 וכדו') להתחבר דרך הVPN הנ"ל ולגלוש דרך תוכנת הסינון של נט-פרי. זה מיועד לאדם שאין לו יכולת להתחבר פיזית לספק שלהם (כרגע RL) כגון אדם שבעבודה שלו יש אינטרנט פרוץ והוא רוצה ליצור לעצמו חיבור מסוים, אך הוא לא יכול לשכנע את החברה להחליף ספק. או לסתם אדם שיש לו סינון אחר (או שאין לו ח"ו..) והוא רוצה לנסות את נט-פרי.
זה פחות מומלץ מאשר להתחבר ישירות לRL (דהיינו לספק שלהם) כיון שכך החיבור יותר איטי.. (כך נראה לענ"ד..)
בהצלחה לכולם!!
מקור

צנצנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
שגיאת פרטיות

התחברתי ל-VPN,
התקנתי תעודת אבטחה,
וכשאני מנסה לגלוש - מופיעה שגיאת פרטיות:

החיבור שלך אינו פרטי

ייתכן שתוקפים מנסים לגנוב את המידע שלך מ-‪mail.google.com‬ (לדוגמה: סיסמאות, הודעות או כרטיסי אשראי).

מה עושים?

המון תודות!

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י צנצנת;1675431:
התחברתי ל-VPN,
התקנתי תעודת אבטחה,
וכשאני מנסה לגלוש - מופיעה שגיאת פרטיות:

החיבור שלך אינו פרטי

ייתכן שתוקפים מנסים לגנוב את המידע שלך מ-‪mail.google.com‬ (לדוגמה: סיסמאות, הודעות או כרטיסי אשראי).

מה עושים?

המון תודות!

אתה צריך להתקין גם התעודה של אתרוג

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
האם אין דבר כזה לסנן רק תיקיות מסויימות מאתר כלשהו?

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תקוה;1675535:
האם אין דבר כזה לסנן רק תיקיות מסויימות מאתר כלשהו?

לפעמים אפשר לפעמים אי אפשר.
תלוי באתר.

לפעמים זה הרבה מאמץ וזה לא שווה את העבודה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה