netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אציין לשבח את המענה שלהם,
קבצים בסקייפ לא עברו לי תקין, הם התחברו מרחוק וסדרו את הבעיה במהירות

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אף פעם לא בקשת פתיחת אתר?
מה כתוב באימייל אישור הפתיחה?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
חשבתי ששירות לקוחות זה דבר אחד, ותמיכה טכנית זה דבר אחר.

אדרת

עיצוב ספרי קודש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י ש. סמט;1659595:
זה קורה לי כל הזמן מאז שאני מחובר,
מה אני עושה??
תנסו לעשות כך; תחילה תכבו ותדליקו את המחשב, לאחר מכן תתקינו מחדש את "תעודת האבטחה" ולאחר מכן שוב תכבו ותדליקו את המחשב, ואז תראו האם זה עזר או לא. ובמידה ולא, פנו לשירות הלקוחות.

אדרת

עיצוב ספרי קודש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
נכתב ע"י מלבב;1659909:
תנסו לעשות כך; תחילה תכבו ותדליקו את המחשב, לאחר מכן תתקינו מחדש את "תעודת האבטחה" ולאחר מכן שוב תכבו ותדליקו את המחשב, ואז תראו האם זה עזר או לא. ובמידה ולא, פנו לשירות הלקוחות.

ממש לא עזר!
אני כבר בקשר איתם בשירות לקוחות ותאמינו לי עוד לא ראיתי כזה שירות טוב.

עדין

משתמש רשום
קבלתי תמונות בדרייב וכשאני מנסה לפתוח הם מסומנים כ3X3 קוביות (כלומר שזה אפילו לא הולך לבדיקה).
כפי שהבנתי בדברים פרטיים אין סינון, אני טועה?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י עדין;1660595:
קבלתי תמונות בדרייב וכשאני מנסה לפתוח הם מסומנים כ3X3 קוביות (כלומר שזה אפילו לא הולך לבדיקה).

במיילים שאני מקבלת יש סינון לתמונות. אהבתי את הרעיון!

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י עדין;1660595:
ניסיתם להוריד ולא הצלחתם?

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י שרה חסידה;1660597:
במיילים שאני מקבלת יש סינון לתמונות. אהבתי את הרעיון!
תלוי מה, לא כל התמונות אלא רק ציבוריים, שמגיעים מאתר מסויים.

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י עדין;1660600:
להוריד את התמונות המטושטשות?
זכור לי שלי גם הי' את זה, אמנם כשניסיתי להוריד זה ירד בסדר (תסתכלו לאחר ההורדה מה ירד).

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י ממממ;1660604:
זכור לי שלי גם הי' את זה, אמנם כשניסיתי להוריד זה ירד בסדר (תסתכלו לאחר ההורדה מה ירד).
תודה רבה!
ירד בסדר!
למה זה כך?
יש לי לבחור תמונות בודדות מתוך כמות, אין שום אופציה שאני יראה את זה?

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י עדין;1660625:
תודה רבה!
ירד בסדר!
למה זה כך?
יש לי לבחור תמונות בודדות מתוך כמות, אין שום אופציה שאני יראה את זה?
לפי מה שזכור לי מאז, יש סיבה שזה כך (א"א להסביר את זה רק בשפת המתכנתים), ולא זכור לי שאמר שיש תוכנית לפתור את זה.
זה לא כזה נורא...

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י ממממ;1660631:
לפי מה שזכור לי מאז, יש סיבה שזה כך (א"א להסביר את זה רק בשפת המתכנתים), ולא זכור לי שאמר שיש תוכנית לפתור את זה.
זה לא כזה נורא...
יותר נורא זה לראות את מה שלא צריך;)

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מוכרחה לציין את שירות הלקוחות של נטפרי!
משהו ברמה לא מוכרת בכלל!!!
הם טפלו לי בשתי בעיות מורכבות ממש בסבלנות ראויה לציון.
לא עזבו את השטח עד שהכל עבד כמו שצריך!

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
כבר דיברו כמה פעמים באשכול הזה.

בעניין הטלפוניה. האם התקדם משהו לגבי הטלפונים של 013 [012 הפסיקו לשווק טלפונים] לגבי מנויי נטפרי.

כמו''כ האם האם מישהו התנסה עם הטלפוניה של אר אל?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י g2035;1661122:
כבר דיברו כמה פעמים באשכול הזה.

בעניין הטלפוניה. האם התקדם משהו לגבי הטלפונים של 013 [012 הפסיקו לשווק טלפונים] לגבי מנויי נטפרי.

כמו''כ האם האם מישהו התנסה עם הטלפוניה של אר אל?

תצטרכו לנייד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה