netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מכל הלב;1657277:
מוחות נטפרי עובדים ללא לאות להגיע לשלמות, הכל נכלל בשיקולים, הכל נבדק לעומק.
חכו בסבלנות ותמצאו נחת :)

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לצוות נטפרי היקרים!
פשוט להגיד תודה.
זכיתי לצרף אליכם משפחה מישראל שההורים לא קלטו את עומק הזוועה שהם פתחו לה דלת קדמית בביתם.
והסינון שלכם - זו הצלת נפשות כפשוטו. כפשוטו.
לא היה קל לצרף אותם, הם זקוקים לצורך עבודה לאינטרנט אוןליין, אבל השירות הנהדר, המסור והאיכפתי שהם קיבלו מנטפרי, בתוספת ההערות החמודות שנכתבות כשמגיעים לדף בעייתי "אופססס... מצטערים... אנחנו לא יודעים מה יש כאן" פשוט שבו את ליבם.

וכשאני אומרת שירות נהדר, מסור ואיכפתי, אני מתכוונת לפניות דחופות בשעות לא שעות, כשנלחצתי לסדר להם את כל האתרים שהם זקוקים להם, והכל מהרגע להרגע. איני מכירה את האנשים שחזרו אליהם, אבל החום שנשב מקולם, פעל את פעולתו. הם מסוננים.
והכל בהתנדבות, אשרינו שזכינו להיתקל אנשים כאלו! איזה רוגע, איזו מסירות, איזו אכפתיות.

אוסיף שמדובר במשפחה שראשיה שהתנגדו מאוד מאוד לכל חסימה שהיא, וכשהצעתי להם בדחילו ורחימו את נטפרי, ופרטתי למה כן, הם הסכימו. ועכשיו הם כ"כ שמחים ומברכים שהסכימו.

תודה לאנשים הצדיקים שהרימו את הפרוייקט המדהים הזה, שאגב מומלץ בחום ע"י כל מוקדי הייעוץ בנושא האינטרנט (ששוחחתי איתם אישית).

מהשמים ישלמו שכרכם!

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש בעיה אחת עם נטפרי שאני נתקל בה פעם שניה
יש טפסים באינטרנט שאחר שגומרים למלאות אותם צריכים להקיש מס' אותיות או ספרות שמוצגות באיזו תמונה קטנה, ובנטפרי התמונה הקטנה חסומה - היינו נשלחת לבדיקה, הבעיה היא שאת הטופס הזה א"א לשלוח.
(וגם אם אני אחכה עד שיאשרו את התמונה ואח"כ אני אעשה רענן תופיע לי תמונה חדשה)
מה עושים?

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Aאילה;1657992:
יש טפסים באינטרנט שאחר שגומרים למלאות אותם צריכים להקיש מס' אותיות או ספרות שמוצגות באיזו תמונה קטנה, ובנטפרי התמונה הקטנה חסומה - היינו נשלחת לבדיקה, הבעיה היא שאת הטופס הזה א"א לשלוח.
מה עושים?

גם אני פניתי לנטפרי מזמן על הבעיה הזאת, ולצערי משום מה לא הובנתי כראוי, אשמח מאוד ג"כ שיפתרו את הבעיה.

ממממ

משתמש רשום
הפתרון (הזמני) שאני מכיר זה לשלוח את הלינק של התמונה למייל של נטפרי, ובדרך כלל הם מטפלים בזה מידית ופותחים תמונה זו.
(אולי יש פתרון טוב יותר וקבוע יותר, עכ"פ זה מה שאני מכיר)

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י Aאילה;1657992:
מה עושים?

תודה על העלאת ענין קוד האימות.

הדרך הקלה והמהירה ביותר לפתור את הבעיה היא:
לדווח על התמונה באמצעות הכרטסת בצד ימין.

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י ממממ;1658048:
הפתרון (הזמני) שאני מכיר זה לשלוח את הלינק של התמונה למייל של נטפרי, ובדרך כלל הם מטפלים בזה מידית ופותחים תמונה זו.
(אולי יש פתרון טוב יותר וקבוע יותר, עכ"פ זה מה שאני מכיר)

הפתרון של דיווח על תמונה יעיל יותר.
בכל מקרה, אין צורך לפנות יותר מפעם אחת. זה מיותר ומכביד.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י netfree;1658056:
הפתרון של דיווח על תמונה יעיל יותר.
בכל מקרה, אין צורך לפנות יותר מפעם אחת. זה מיותר ומכביד.

לצערי מניסיון זה פשוט לא מועיל,
מה גם שלכל הפחות צריך לרענן ואז זה מתחלף.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה דרופבוקס לא עובד לי?
זה קשור לנטפרי?
הוא עושה סימן כזה:

אדרת

עיצוב ספרי קודש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 6.4 · צפיות: 14

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה עושים עם זה שדרופבוקס לא עובד לי?
זו תקיעה רצינית בשבילי.
יש כאן מישהו עם נטפרי שדרופבוקס עובד לו?

mat

משתמש מקצוען
לפעמים ה X מגיע מסיבות אחרות כמו שאין לכם מספיק מקום בדרופבוקס או במחשב.

תלחצו על זה בדרך ככל רשום מה הסיבה ל X.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י mat;1658521:
לפעמים ה X מגיע מסיבות אחרות כמו שאין לכם מספיק מקום בדרופבוקס או במחשב.

תלחצו על זה בדרך ככל רשום מה הסיבה ל X.

זה מה שכתוב:
Can't establish secure internet conection

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני כן חושבת שזה קשור לנטפרי, כי בימים הספורים שהיה לי ISP,
ברגע שהוא לא היה מחובר, הדרופ' כן עבד.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
זה באמת נראה לך נכון?
בכל מקרה הכי פשוט ומועיל לפנות לתמיכה הטכנית.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אהרן2;1658617:
זה באמת נראה לך נכון?
בכל מקרה הכי פשוט ומועיל לפנות לתמיכה הטכנית.

למי פונים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה