התייעצות Muse to music-תנו רעיון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רבקי שורץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה רעיונות יפים וחכמים לאולפן הקלטות,השם הוא מיוז טו מיוזיק-מוזה למוזיקה וצריך גם סלוגן מתחת
כל רעיון יתקבל בברכה!

רבקי שורץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי אם יש כבר שם אז איזה רעיון עוד צריך?
סלוגן בא כתוספת לשם, הכונה למשפט קצר וקליט שבא להעביר מסר
כמו קוקה קולה-זה השם והסלוגן הוא- קוקה קולה טעם החיים
אז שם כבר יש צריך סלוגן(:

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק בשביל הידע, המילה "מוזה" מגיעה מהמיתולוגיה היוונית "אלות היצירה", אז אולי כדאי לשנות את זה.

יוא"ב ארז

משתמש צעיר
סלוגן בא כתוספת לשם, הכונה למשפט קצר וקליט שבא להעביר מסר
כמו קוקה קולה-זה השם והסלוגן הוא- קוקה קולה טעם החיים
אז שם כבר יש צריך סלוגן(:
נכון.
אבל אני מתכוון שאם זה היה "מוצר" שזה שיווקי אז באמת צריך סלוגן (וגם החברה המייצרת מוצרים רבים כדי למתג את המוצר למפעל נצטרך סלוגן) אבל כשזה אולפן (ולא חברת הפקות) לא נראה לי שצריך סלוגן להיפך זה רק יכביד...
אם למשל מלון ישים לעצמו סלוגן או חברה ממותגת מאד תוסיף סלוגן זה מוריד מערך החברה כי כל מילה מיותרת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה