KORG PA 1000 כרטיס זיכרון

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הכנסתי כרטיס מיקרו לאורגנית, הוא קולט אותו אבל בצלילים ובמקצבים איפה שכתוב (DIRECT) הוא עדיין אפור כאילו אין כרטיס,וכן הוא לא נותן לי לטעון עלין שום דבר, למי שיש מידע אשמח שישאיר פה.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את הדיירקט צריך לטעון

Global>mode preferences>media
ואז למטה יש לך כפתור browse

ואז אתה יכול לבחור לטעון איזה שהוא סט

זה טוען רק מקצבים ושמירות צלילים ולא סאונדים, דהיינו רק איפה שאתה רואה אפשרות של דיירקט - במקצבים ובכפתורים בצד ימין באורגן שזה שמירות צלילים

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
את הדיירקט צריך לטעון

זה טוען רק מקצבים ושמירות צלילים ולא סאונדים, דהיינו רק איפה שאתה רואה אפשרות של דיירקט - במקצבים ובכפתורים בצד ימין באורגן שזה שמירות צלילים
תודה רבה!
גם אני ניסיתי והצליח לי, כ"כ פשוט!

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
את הדיירקט צריך לטעון

תודה כל רז לא אניס ליה.. שבוע אני מחפש ולא מצאתי עד שהפנו אותי לכאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה