Keep Going - הם סומכים עליי, ורק עליי

רותי בטש

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg

5.jpg
6.jpg

7.jpg

אני מתקדמת צעד נוסף במסע שלי, וזה דורש ממני המון אנרגיות והגנה עצמית.

לשם כך אני מוצאת את עצמי במלחמה על העשייה וההתמדה באופן עקבי, גם בתוך שעות של חוסר אנרגיה וחוסר מצברוח, גם מתוך חיצים שנזרקים אליי מכל הכיוונים…
לוותר זה הדבר הכי קל שיש.

אבל אני יודעת שאני לא כזאת שמוותרת בקלות, במיוחד לא כשמדובר על החלומות שלי.

ואם לקח לי 11 שנה להגשים חלום ולהוציא ספר לאור, אז קודם כל פתחתי דלת לשאר הספרים שלי שיבואו אחריו בעזרת ה׳, ולהם יהיה הרבה יותר קל להיוולד לאחר שסללתי להם את הדרך עם האח הבכור..
ודבר שני,
כל האתגרים שעומדים לפניי כדי לתחזק ולגדל את ה׳ילד׳ הנוכחי שלי עכשיו הם קטנטנים לעומת המסע המטלטל שעברתי כדי לגרום לזה להפוך לאמיתי.

״את כל פעם מחדש מוכיחה לעולם שאת יכולה לעשות את זה. כל פעם מחדש. את נחבטת, נפגעת, נרמסת, ואומרת - זהו, עד כאן… לא יותר מזה, אני לא מסוגלת. אבל את מחליטה להמשיך הלאה ולצעוד קדימה. ואת שוברת עוד חומה, ועוד חומה… ועוד תקרת זכוכית… את פשוט לאאאא מוותרת!!!” - אמרה לי חברתי הטובה אביבית באחת השיחות שלנו בטלפון, זה באמת נתן לי זווית להתבוננות על הדרך הלא שגרתית שעשיתי.
דבר שלפני כמה שנים היה כל כך רחוק מההיגיון, להפוך דמיון לאמיתי…
וכל אלה שצחקו ולעגו לי על הילדותיות שבי עוד יבינו כי כל מה שארצה אפשרי!

ולפעמים…
אני מרגישה לבד במסע הזה.
בעצם…
לא לפעמים, כמעט כל הזמן…
אבל אז אני נזכרת שיש לי אבא שבשמיים שמחייך ומחזיק לי ידיים…

אני לא לבד, אף פעם לא🩵.

(ואגב, בדרך כלל הקומיקסים שלי הם בשחור לבן... זו הפעם הראשונה נראלי שכל כך השקעתי בצביעת קומיקס... הרגשתי חייבת לבטא את הרגש הספציפי שלי בצבעים שדמיינתי לעצמי... ואם בריבועים הראשונים אני על רקע כהה וערפילי, אז בריבועים הבאים יחד עם הדמויות שלי אני על רקעים צבעוניים יותר כדי לשדר את האופטימיות והשמחה בעולם הדמיון שלי.. 🩷)

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה