Mac iMac

• פותח הנושא JOW
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעבד. I5 QUAD CORE מסך "27 מעבד i5 Quad Core זכרון 4GB דיסק קשיח 1TB כ.מסך ATI Radeon HD 4850  כמה שוה להשקיע יד שנייה בן שנה. ובכלל האם כדאי לי לרכוש מק שאין לי שום תוכנה שלו ואני לא מכיר את המק בכלל בכלל. עזרו לי אני ממש בהתלבטות.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למה בכלל אתה חושב לקנות מק?
כלומר, אם לא "חסר" לך, מסופקני אם תנצל אותו.
מה לא טוב בPC (יותר נכון ב2 PC במחיר זהה..)?

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אין עוד תגובות? זה נורא דחוף לי.

ShimmyLev

משתמש צעיר
Once you go Mac- you never go back

תגידו מה שתגידו. במק- המחשב משרת אותך... מה שאין כן בפיסי...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
במק יש לך רק מק ב-PC יש לך גם אקינטוש גם לינוקס גם BSD גם ווינדוס ואם אתה מאוד מתעקש אז יש לך גם סולריס, איך?
אין ספק שלווינדוס יש את הפדיחות שלו אבל בשיקלול הסופי אני לא יודע אם זה שווה את זה

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Shimy Lev;597053:
Once you go Mac- you never go back

תגידו מה שתגידו. במק- המחשב משרת אותך... מה שאין כן בפיסי...

היי. אבל המעבר לא מסובך מידיי? האם כל מאגר הקבצים העצום שיש לי כיום בpc לא יהיה שוה בmac? יש תוכנות המרה לmac? אין לי מושג לגמרי ומאידך נמאס לי שהpc תמיד נתקע.

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;597062:
במק יש לך רק מק ב-PC יש לך גם אקינטוש גם לינוקס גם BSD גם ווינדוס ואם אתה מאוד מתעקש אז יש לך גם סולריס, איך?
אין ספק שלווינדוס יש את הפדיחות שלו אבל בשיקלול הסופי אני לא יודע אם זה שווה את זה

אני לא מחפש בmac את מע׳ ההפעלה. מעבר לזה. הדבר היחיד שמרטיט אותי זה העולם החדש. בpc אני שוחה מצוין.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עם איזה PC הגעת למשבר :)?
תן את המפרט שלא מצא חן בעיניך בPC, מפרט חומרה+תוכנה.נראה לי שנפתור לך את הבעיות ללא הוצאה של 5000 ש"ח.

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כרגע בpc אני על מחשב ישן מעבד E6000 זכרון 2 gb כונן קשיח מותקנים לי 3 שאחד מהם מיועד למערכת הפעלה ותוכנות. מה עוד לספר לך?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תמכור אותו יד שנייה ב600 ש"ח, תוסיף קצת יותר מ700, לך לKSP או אייבורי,
וקנה מחשב בעל מאפיינים כאלה:
כונן SSD, מעבד לא דוקא חדיש אבל "אקטאלי", דיסק קשיח 1 של TB, זיכרון 4 GB (כמובן במהירות 1333).
מעכת הפעלה Win7 64, אדובי CS5.
מה דעתך?

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמח לעזור;597142:
תמכור אותו יד שנייה ב600 ש"ח, תוסיף קצת יותר מ700, לך לKSP או אייבורי,
וקנה מחשב בעל מאפיינים כאלה:
כונן SSD, מעבד לא דוקא חדיש אבל "אקטאלי", דיסק קשיח 1 של TB, זיכרון 4 GB (כמובן במהירות 1333).
מעכת הפעלה Win7 64, אדובי CS5.
מה דעתך?

קיבלתי הצעה מאייבורי ללא מע׳ הפעלה וללא מסך 4500 ₪ שעל המק׳ מבקשים 6500 ₪ יש לי שם גם טרייד אין טוב על אייפון שלא בשימוש אצלי כך שאני אמור להוסיף 5000 ₪ למק׳ אבל זה לא הבעיה שלי. השאלה שלי אם כדאי להפוך הכל בשביל...

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י JOW;597212:
קיבלתי הצעה מאייבורי ללא מע׳ הפעלה וללא מסך 4500 ₪

טעות סופר...
עם המחיר הזה אתה מוציא מאייבורי את המילה האחרונה++.
אני לא יודע איך סיבנו אותך בטלפון ולכן אולי כדאי שתיגש פיזית לחנות.
תוכל גם לנסות בנייה מותאמת אישית באתר של KSP,
שוב, זה לא יותר מ1300-1400 גג.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שמח שים לב שהוא מקבל את זה עם מסך איכותי
בשביל דבר כזה תצטרך להוסיף עוד כמה אלפים

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה לי שאני נשאר עם הpc. אין לי כח להתארגן מאלף עד ת. אלא אם כן זה לא כזה נורא. שתפו אותי אנשים שעברו את המעבר הזה.

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;597225:
שמח שים לב שהוא מקבל את זה עם מסך איכותי
בשביל דבר כזה תצטרך להוסיף עוד כמה אלפים

גם המעבד אחר ויש כרטיס מסך. אין pc עם המפרט של הmac למעלה כולל מסך 24 שיורד מה5500 ₪

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בקשר למחיר אז יש
אני קניתי מחשב יותר טוב ממה שמוצע לך עכשיו לפני שנה וכמה חודשים עם מסך במחיר של 4500!
אבל היות ולא מדובר על מסך מאוד איכותי כמו שיש למק אז תוסיף עוד איזה 1000 או שתיים אבל קח בחשבון שהמחירים של המחשבים ירדו אז זה דיי משתווה

ShimmyLev

משתמש צעיר
נכתב ע"י JOW;597067:
אני לא מחפש בmac את מע׳ ההפעלה. מעבר לזה. הדבר היחיד שמרטיט אותי זה העולם החדש. בpc אני שוחה מצוין.

כל דבר ניתן ללמידה. כל דבר.
95% אפשר ללמוד לבד, ובשביל האחוז הנותר- יש אינטרנט, חוברות ואפילו- הדרכה בבית הלקוח.

אני אישית מרגיש שהחוויה בשימוש במק שווה את הכסף, ואני לא רואה את עצמי חוזר לווינדוס...

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Shimy Lev;597283:
כל דבר ניתן ללמידה. כל דבר.
95% אפשר ללמוד לבד, ובשביל האחוז הנותר- יש אינטרנט, חוברות ואפילו- הדרכה בבית הלקוח.

אני אישית מרגיש שהחוויה בשימוש במק שווה את הכסף, ואני לא רואה את עצמי חוזר לווינדוס...

כמה זמן אתה עם מק?

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמח לעזור;597288:
פשוט טעות. תן מפרט ואני אוכיח לך.

בבקשה:תאור המוצרים שבמחשב:

מארז + ספק כח
מארז איכותי מותג IN-WIN
ספק כח מותג CWT Ci-Power 500W
שנתיים אחריות לספק הכח

לוח אם אינטל אורגינל
לוח Intel דגם DH67BL
כ.קול 7.1 כ.רשת 10/100/1000
3 שנות אחריות ללוח האם

מעבד
Intel® Core™ i7 2600 3.4GHz
3 שנות אחריות למעבד

זכרון פנימי קינגסטון אורגינל
Kingston 2X4GB(4 GB DDR3 1333MHz
3 שנות אחריות

דיסק קשיח
Western Digital 1 Tera SATA2 64MB Buffer
ודיסק SSD CORSAIR FORCE 115GB
3 שנות אחריות לדיסק הקשיח

צורב
צורב LG SATA DVD
מהירות צריבה מקסימלית X22
שנתיים אחריות לצורב

כרטיס מסך
NVIDIA GeForce 450GTS 1024MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה