FARApp מנהל את החיפושים והחלפות בוורד שמירה, עדכון, והכי חשוב העברה לאחרים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני שמח להציג תוסף חדש, שאמור לשפוך אור גדול על כל הנושא של הכנה לעימוד והחיפוש והחלפה בוורד. הענין הוא שיש המון פעולות שחוזרות על עצמם בוורד, וכל אחד פיתח לעצמו מנהגים והרגלים בנוגע לחיפושים והחלפות שהוא עושה, סתם כך בחיים האישיים וסתם כך בתור הכנה לעימוד.

הענין הוא, שהחיפושים והחלפות הטובים שלנו לא נשמרים לשימוש עתידי, ולכן לפעמים אנחנו מתפשרים על חיפוש והחלפה פשוט שיכול לעלות לנו ביוקר לאחר מכן.

יש כמובן את האפשרות של שימוש במקרו, להקליט את החיפוש והחלפה, או אפילו רצף של כאלה ולהשתמש בו לאחר מכן אבל גם בזה יש כמה חסרונות. ראשית, אין כולם בקיאים במקרו וגם זה נחסם לפעמים, ואין תמיד את המוטבציה לפתוח את זה מחדש. כמו כן, אם מקליטים רצף של פקודות ולעיתים רוצים רק חלק מהם, זה בעיה כי הכל חבילה אחת. נניח שעשיתי מקרו למחוק את כל הרוחים הכפולים מעברי מקטע ומעברי עמוד, וזה שמור אצלי, כרגע הגיע אלי מסמך שדווקא אני יכול להתשמש במעברי עמוד שהוא שם בפנים, כגון להחליף אותם לסולמית ומה שבא אחרי זה לשים לו קוד, א"כ כעת אין באפשרותי להתשמש במקרו כמו שהוא אלא להלחיף קודם ואז להפעיל וכו'. כמו כן לפעמים המקרו שותל קודים שלא תמיד הם זהים באותה עבודה, נניח יש עבודות כאלה שהסוגריים המרובעות מוקטנות והעגולות לא וכו', ואין גמישות כזו במקרו שהוא "סגור".

כמו כן כשאר יש חיפוש והחלפה שלמדנו אותו כרגע, אין לנו באמת מקום לשמור אותו לשימוש חוזר. וגם אנחנו לא יודעים בדיוק מה הוא עושה כי במבט ראשון הוא גיבריש, לרובנו, וגם אפה להתשמש בו בדיוק.

תוסף חדש, ששומר את כל החיפוש והחלפה (להלן חו"ה) שלנו, אם אפשרות גמישות מריבית - כמו שיבואר. התוסף מאפשר לנו לקבץ ולערוך קבוצות של חו"ה לשימוש עתידי, ולמטרות שונות (כמו לנקות לפני קידוד, לנקות לאחר קידוד, וכו'). כמו כן יש כאן יכולת גדולה מאוד לשתף את החו"ה שלנו עם אחרים, כמו שיבואר.

ויקרא שמו בישראל FARApp ע"ש חיפוש והחלפה (Find And Replace) ן-App כשמו כן הוא.

כך משתמשים בתוסף. פותחים מסמך חדש, ומזינים את החיפוש והחלפה. כותבים תאור קצר של מה הוא עושה ומתי להתשמש בו. את מה לחפש ואת מה להחליף והאם להשתמש בתווים כללים. אפשר להוסיף כמה כאלה. אחרי זה שומרים את הקובץ הזה בשם מתאים (זה קובץ XML רגיל לכל דבר, אבל לא לערוך אותו אלא מתוך התוסף. ) אחרי מפעילים את התוסף על המסמך הפעיל, והנה הוא עושה את כל החיפושים בזה אחר זה ומחליף בדיוק את מה שצריך.

לכן - פעם אחת - מישהו אחד - עורך קובץ חיפוש והחלפה - נניח בתור הכנה ראשונית לעימוד. יהיה שם מחיקת רווים מיותרים, פסקאות ריקות, מעברי מקטע ועמוד ושאר ירקות. אחרי זה - מלבד מה שהוא יכול להתשמש בזה פעם הבאה, הוא גם יכול לשתף בזה אחרים! פשוט לשלוח להם את הקובץ, והם יפעילו את זה אצלם!

כמו כן, אפשר להפעיל חיפוש בודד, על ידי לחיצה על "בודד". כך נוצר מצב שיש לי מקום שבו יש לי את כל החיפושים שלי - בקובץ אחד גדול, וממנו אני מפעיל מה שאני צריך - בלי לדעת כל פעם איך בדיוק הוא עובד.

כרגע - לא ניתן לחפש עיצוב. אך כתחליף לזה - יש אפשרות ל"טעון" את החיפוש והחלפה לתוך הוורד (כאשר חלון החו"ה סגור) ואז לאחר הטעינה הוא מופיע בחיפוש והחלפה, ואפשר שם לתת עיצוב וכו'. וככה יוצא שאפשר לשמור את החיפוש והחלפה ולהתשמש בו כל פעם לעבודה אחרת.

יש עוד אפשרות נוספת, כאשר רוצים להפעיל את זה על קבצים מרובים ולשמור אותם בפורמט RTF, כמו שיש הנוהגים לעשות את כל הקידוד בפורמט DOCX שהוא יותר קל יחסית, ורק לאחר מכן לנקות רווחים ואנטרים מיותרים ולשמור כRTF כהכנה ליבוא של תג. ואת זה אפשר לעשות לכל הקבצים יחד, ולא לדאוד לכל קובץ בנפרד.

המחיר 250 ש"ח.

לפנות ל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

וזה הלינק לדרריב לסרטון המלא

קבצים מצורפים

• פראפ2.jpg
    פראפ2.jpg
    KB 42.1 · צפיות: 11
  • של פראפ.jpg
    של פראפ.jpg
    KB 70.1 · צפיות: 16
  • FARApp - שומר את כל החיפושים והחלפות.part5.rar
    KB 879.1 · צפיות: 18
  • FARApp - שומר את כל החיפושים והחלפות.part4.rar
    8 MB · צפיות: 23
  • FARApp - שומר את כל החיפושים והחלפות.part1.rar
    8 MB · צפיות: 34
  • FARApp - שומר את כל החיפושים והחלפות.part2.rar
    8 MB · צפיות: 22
  • FARApp - שומר את כל החיפושים והחלפות.part3.rar
    8 MB · צפיות: 0

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה