CINTIQ 36 HDMI/PRO/SHTUYOT

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@ליבליב יש פתרון מאד קל... בשבילי בכל אופן הוא עובד מעולה :D
כפתור במקלדת של האות R
מביא לך את כלי הסיבוב בכל התכנות של אדובי ובמנגה, ואז את פשוט מסובבת את הדף כרצונך לזווית שמתאימה לך, ממש כמו שאת עושה בדף רגיל על השולחן.
אני עוברת בין R לבין P שזה העט, או B למברשות, זה כבר נהיה תנועה מורגלת, אני אפילו לא חושבת על זה.

אני יודעת שזה נשמע מכני, אבל מבחינתי אין שום הבדל בין לסובב את הדף באצבעות לבין לסובב אותו עם העט הדיגיטלי על הלוח. ותעיד העובדה שהתרגלתי ואני עושה את זה אפילו בלי להסתכל על המקלדת.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@ליבליב יש פתרון מאד קל... בשבילי בכל אופן הוא עובד מעולה :D
כפתור במקלדת של האות R
מביא לך את כלי הסיבוב בכל התכנות של אדובי ובמנגה, ואז את פשוט מסובבת את הדף כרצונך לזווית שמתאימה לך, ממש כמו שאת עושה בדף רגיל על השולחן.
אני עוברת בין R לבין P שזה העט, או B למברשות, זה כבר נהיה תנועה מורגלת, אני אפילו לא חושבת על זה.

אני יודעת שזה נשמע מכני, אבל מבחינתי אין שום הבדל בין לסובב את הדף באצבעות לבין לסובב אותו עם העט הדיגיטלי על הלוח. ותעיד העובדה שהתרגלתי ואני עושה את זה אפילו בלי להסתכל על המקלדת.
קיצורי מקלדת הם לא הבעיה שלי גם אני מאיירת עם יד אחת על מקלדת.
הבעיה הייתה שלא היה מקלדת.. :):cool:

שולמית באואר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה פשוט מדהים! אנימכל הזמן נכנסת לראות את זה עוד פעם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה