דרוש מידע Canon IXUS 185

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
איך המצלמה הזאת לילדת בת מצווה ?
יש משהו זול יותר ומומלץ ?

תודה מראש

עצובית

משתמש פעיל
גם אני רכשתי אותה לפני שבועיים לבת מצוה
מברור בשלוש חנויות הבנתי שזה מה שכולם קונים
כי הבא בתור זה הדגמים של מעל 1200 ש"ח
ואין משהו מוצלח באמצע
חסרון אחד שגיליתי שאין למצלמה מייצב תמונה ומכיוון שילדים לא מספיק מצליחים לייצב את היד, רב התמונות יוצאות לא בחדות מלאה
האמת שבחנות ניסו להציע לי מצלמה בעוד 200 ש"ח עם מייצב, לא רציתי להגיע לסכום הזה וחוץ מזה שהבת שלי היתה נעולה על מה שיש "לכל הכיתה".

.Ayala

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
מצלמה נחמדה, לדעתי די מהר מאבדת את החדות.
וזו באמת בעיה שאין משהו באמצע בין הנ"ל לסדרה של SX.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
גם אני רכשתי אותה לפני שבועיים לבת מצוה
מברור בשלוש חנויות הבנתי שזה מה שכולם קונים
כי הבא בתור זה הדגמים של מעל 1200 ש"ח
ואין משהו מוצלח באמצע
חסרון אחד שגיליתי שאין למצלמה מייצב תמונה ומכיוון שילדים לא מספיק מצליחים לייצב את היד, רב התמונות יוצאות לא בחדות מלאה
האמת שבחנות ניסו להציע לי מצלמה בעוד 200 ש"ח עם מייצב, לא רציתי להגיע לסכום הזה וחוץ מזה שהבת שלי היתה נעולה על מה שיש "לכל הכיתה".
איזו מצלמה הציעו לך ב-200 ש"ח יותר ?
למרות שלא בטוחה שכדאי להשקיע יותר, בגיל הזה הם ממילא שוחטים את המצלמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה