bootstrap יכול לעזור ולחסוך זמן בזה?

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום וברכה,

אני בונה דף אשר יש בו DIV המכיל רקע לכל הדף ועליו יש כל מיני DIVS אבסלוטים המכילים בעצם תמונות הממוקמות במדיוק על הרקע הזה . עשיתי את זה בדרך הרגילה - שימוש באחוזים בשביל רספונסיביות לכל רזולוציות הדסקטופ וכמו כן שימוש במובייל (שם השתמשתי בLAYOUT שונה באמצעות MEDIA QUERY ) אבל גם באחוזים. היתי צריך לחשבן עם מחשבון בדיוק את האחוזים (לקחתי ערך נתון לגודל מסך וייצרתי 100 אחוז לפיו) עבור כל פלטפורמה (מובייל ודסקטופ ) ..

לקח הרבה זמן.. השאלה שלי ..האם היה ואיך ניתן לחסוך ולעשות זאת בבוטסטרפ באמצעות Class קיים.

אני יודע שיש את הGRID (המחולק ל12) השאלה כמה הוא יכול להיות מדוייק ככה.. אני הייתי צריך למשל לדייק בחצי אחוז בשביל שזה יהיה במקום שאני רוצה על הרקע

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ממה שהבנתי , ב-BOOTSTRAP ניתן לחלק שוב באופן פנימי בDIV לאחוזים ב12 .זה מצריך ליצור עוד DIV בשביל זה . וחוץ מזה ניתן תמיד להשתמש באמצעות קוד רגיל במקרה שהבוטסטרפ לא עוזר.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא יודעת מה יתן לך bootstrap במקרה הזה
הוא לא נותן לחרוג מהחלוקה ל-12 (לא משנה כמה אחוזים את רוצה) - ואם חורגים - זה כבר לא bootstrap אלא CSS עצמי...
בכל אופן ממש לא אהבתי את זה:
DIVS אבסלוטים
למה להשתמש באבסולוט?
במקרה כזה bootstrap בכלל לא יעזור כנראה...
בהצלחה

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם את רוצה להשים אחד על השני את חייבת אבסולוט .נכון שרק חלק מהדברים צריך להשים אחד על השני והשאר באותה שכבה ואז אפשר להשתמש בMARGIN וBOOTSTRAP . חשבתי שיש לבוטסטרפ פיתרון גם למיקום אבסולטי.חשבתי שכFRSMAWORKכל כך פופולרי יש בו מענה להכל

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכון שיש גם אפשרות של BACKGROUND בDIV (אפילו כמה אחד על השני) ואפשר להשתמש בCLASS שכל אחד מייצג יישות נפרדת מבחינה תכנותית .אבל הדרך שהשתמשתי לא מפריעה לי עדיין.. ואני מודע אמנם שזה לא מקובל אבל ככה כבר עשיתי

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה